Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legmagasabb babakocsi?

Melyik a legmagasabb babakocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most várom az első gyermekem és még nem igazán vagyok jártas a babakocsi témában/nem ismerem az összes (a legtöbb) márkát/modellt. Elég magas vagyok, majdnem 180cm. Szóval most nekem az az első hogy jó magas babakocsit találjak. Kaphatnék esetleg linkeket is az adott babakocsikhoz? Természetesen az is megfelelő ha egy adott márkát mondtok és azon belül megnézem az összes modellt.

Előre is köszönöm a válaszokat!!😊



2020. jún. 16. 21:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A Nunát akkor jobban megnézem.

Találtam belőle egy modellt ami tetszik. Mi a véleményetek róla?

[link]

(nyilván mózessel venném)

2020. jún. 17. 12:28
 12/18 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem.

A Cybexek alacsonyak vagy mondjuk a Nuna magasságában van?

2020. jún. 17. 12:29
 13/18 anonim ***** válasza:
A Cybexek közül szerintem a Priam vagy esetleg a Balios S lehet hasonló magasságban, a többi nem hiszem de a tolókarja egyébként mindegyiknek magasra állítható.
2020. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Meg néztem őket, a Priam tetszik...
2020. jún. 17. 13:27
 15/18 anonim ***** válasza:
A Priam egy nagyon jó babakocsi, tapsztalatból mondom.
2020. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekünk abc design salsa van, magasak vagyunk (magasabbak, mint te), teljesen jó ez a magasság. Szerintem menj el egy szaküzletbe, próbáld ki, észre fogod venni, hogy te kb átlag magas vagy (sőt férfinek kicsi lennél) és kényelmesek a normál kocsik. Én a Bugaboot nem értem, az tényleg olyan alacsony, mint egy játék de a többi normál kocsi teljesen jó
2020. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Zsani?
2020. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Zsani???
2020. jún. 21. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!