Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért vesz mindenki 300.000-es...

Miért vesz mindenki 300.000-es babakocsit, amikor én tudtam használtan venni 40ért, és semmi baja, ugyanúgy gurul?

Figyelt kérdés

Komolyan az az érzésem, hogy az emberek presztízst csinálnak ebből, hogy minél drágább babakocsit vegyenek. Én ismerőstől vettem ennyiért, szépen gurul, kényelmes a gyereknek is, 3 funkciós (amire amúgy semmi szükség, adom is el nemsokára, és veszek egy sport babakocsit).


Szóval ha gondoljátok, mondjátok el, miért nem költitek inkább azt a maradék 240.000-et valami másra?


Jó, tudom, megtehetitek, stb, hogy drágát vegyetek, meg semmit se sajnáltok a gyerektől, igen, tudom... hiába lenne nekünk is pénzünk rá, megszakadna a szívem ha ennyit költenénk egy babakocsira, nagyon feleslegesnek érzem. Több gyereket tervezünk mi is, majd a következőnek is veszek valami használt mózesest arra a 6 hónapra, után azt is eladom.


2020. júl. 8. 10:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 A kérdező kommentje:
Arról meg ne is beszéljünk, hogy vannak emberek, akik személygépkocsit vesznek 300.000-ért :D (még ha nem is feltétlenül pártolom ezt)
2020. júl. 8. 10:43
 2/74 anonim ***** válasza:
92%
Szintén 40 ért vettem használtan a 3in1 babakocsinkat. Ettől független nem zavar, ha valaki egy vagyont költ rá. Ődóga. Én nem tehetem meg, ő igen, ez van és kész. Nekem aztán hóttmindegy miben szállítja a gyerekét, nekem attól nem lesz jobb vagy rosszabb.
2020. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Engem se zavar, csak belefutok itt kérdésekbe, hogy annyira természetes dolog 300ért venni babakocsit, minthogy minden nap teszünk ételt az asztalra. Csak nem értem ezt a jelenséget.
2020. júl. 8. 10:46
 4/74 anonim ***** válasza:
87%
Na látod ezt én sem értem, de hajaj, hogy szét leszel osztva, és én is lepontozva! Mi kaptunk egy három gyerek által kihasznált teljesen jó állapotban lévő, tiszta babakocsit... megy, gurul, van mózes és sportrésze, össze is lehet csukni, befér a csomagtartóba, el is bírom... Ennél több minek kell? Múltkor faggatóztam és 20.000 forintért vették anyósék. De a gyereknek egyébként nagyon sok mindenben tök fölösleges a drágát venni, nem azt díjazza.
2020. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt nem vesz mindenki 300 ezres babakocsit, másrészt ők is eladják ha már nem kell ugyanúgy, mint te.
2020. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
4, számomra ez a normális hozzáállás, amit te képviselsz, én felpontoztalak.
2020. júl. 8. 10:47
 7/74 anonim ***** válasza:
86%

Biztosan le leszek pontozva, de ez van.


Szerintem, egy ilyen kérdés pont olyan, ami mindenki magánügye. Annyit költ az általa használt cikkekre (legyen az bármi) amennyit nem sajnál és megengedhet magának.


Ezzel aztán, végképp nem ártunk egymásnak.


Mondjuk mi sem 300ért vettünk babakocsit, de költöttünk rá ammennyit szántunk, hogy számunkra megfelelő legyen.


De mi, pl. semmit nem vennénk használtan (legyen akármilyen állapotban), még autót sem. Főleg nem gyereknek szánt termékeket.

2020. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
88%

Valaki megvette újonnan azt a babakocsit, amit te használtan.

Én a középutat választottam, megvettem az egyébként nem olcsó spanyolt babakocsit, de előző évi színválasztékból, mindjárt majdnem fele annyiba került mint az aktuális. Két gyereket szolgált ki, majdnem úgy néz ki mintha új lenne, megy is tovább a családban.

2020. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
42%
Mert nagyon sokan a külsőségekre mennek.
2020. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
41%
Ki nem sz.rj. le mennyiért veszel babakocsit vagy mást? Attól, hogy neked jó a használt, más még megveheti az újat. Ha irigy vagy, tanulj olyat, amiért jobb fizetést kapsz. Általában azok szoktak ilyesmin pattogni, akiknek nem telik. Engem az sem érdekelne, ha fél millárt venne valaki babakocsit a Nike ruhás, adidas cipős babájának. Mindenkinek joga van eldönteni mire mennyit költ, nem tartozik magyarázattal senkinek. Főleg nem egy névtelen arctalan senkinek.
2020. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!