Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A biztonsági autósülést...

A biztonsági autósülést (hordozót) autón kívül is használjátok?

Figyelt kérdés

A férjem a napokban morgolódott, hogy "milyen jó", hogy direkt olyan 3:1 babakocsit vettünk, amihez autós hordozó is járt, merthogy ezt a vázra is lehet rögzíteni és "travel systemként" használni (állt a leírásban), de közben meg ha sétálni megyünk a kicsivel (1 hónapos lesz), és autóval megyünk valami csendesebb, parkos helyre, akkor visszük magunkkal a mózest is és igazából abban elterülve alszik kényelmesen a séta alatt, majd amikor megyünk haza, visszarakom az autós hordozóba, amit így ugye nem is veszünk ki a kocsiból, csak ha már a lakásba megyünk fel a garázsból.

Namost a kérdésem az lenne, hogy ezeket a hordozókat van bárki, aki sétához használja a vázra rakva? Őszintén szólva nekem kicsit se tűnik kényelmesnek, ahogy szegény gyerek oda be van préselve (újszülött szűkítő ugye), és persze egy 10-20 perces autóútra még oké, de órás sétákra nem vagyok meggyőződve róla, hogy jót tenne a gyerek gerincének, ha folyton abban lenne. Mozogni se tud benne szegény, és látni rajta, hogy annyira nem élvezi. Amikor vettük, logikusnak tűnt, hogy nem kell felébreszteni meg ide-oda pakolni a gyereket, csak a hordozót rakosgatjuk mindenfelé, de a gyakorlatban nekem ez valahogy "nem adja". Mi csinálunk valamit rosszul, vagy igazából más se használja autón kívül, meg az autóhoz eljutáson kívül ezeket a hordozókat?


2020. aug. 22. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy rövid ideig használtuk sétához átmenetileg, amikor elöl hordozást már nem bírtam, háti hordozashoz még kicsi volt és nem is szerette, a mózesben meg addig üvöltött, amíg csak ki nem vettem. Egyedül az autós hordozóban maradt meg. Abban az 1-2 hónapban kb ki se tudtam vele mozdulni sétálni másképp.

Bevásárlásnál használtuk azon kívül. Autóból rátettem a vázra. Így jártunk pl Ikeába. A másik a nagybevásárlás volt. Amíg nem tudott ülni, addig az autós hordozót raktam rá keresztben a bevásárlókocsira, és onnan nézelődött.

2020. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán használtuk, csak kisebb sétára, ha éppen autóval mentünk vhová és nem akartuk vinni a mózest. Szerintem sem kényelmes, kevés a hely, ráadásul nem lehet teljesen vízszintesen dönteni.
2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szinte csak a hordozót használtuk a babakocsin, mert a mózest utálta, ordított benne.
2020. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem használtam babakocsira rögzítve az autósülést, nem arra való, és nem tűnik kényelmesnek sem. Kizárólag a mózesben tologattam, az elejétől kezdve így volt szoktatva, meg a hordozókendőhöz.
2020. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!