Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Oroszországba, Ukrajnába,...

Oroszországba, Ukrajnába, Romániába stb keleti országokba miért nem használják a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Szinte minden autoba van és amikor voltam kint Ukrajnába, miért nem kötik be magukat még az emberek? Az újabb autókba sem a8 ml merci és a többi. A kocsi hogy nem visít amikor beülnek...

2018. okt. 5. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb autóban ki lehet kapcsolni a visszajelzést így nem visít.
2018. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mellesleg ők megtehetik, a kutyát nem érdekli

én láttam olyat, hogy egy autós a zebrán majdnem elcsapott vagy 20-30 gyalogos (lámpánál) azok fel se vették, pedig átvágott ott vagy 80 al

szerintem ehez képpest az, hogy maga életére nem figyel...

2018. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog ez.. Svájcba a haziallatot is be kell kötni van külön kutya öv.
2018. okt. 5. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Svájcban a háziállatot leggyakrabban a csomagtartóban lévő állatszállító ketrecben szállítják. De azok hülyék, ők még a sebességkorlátozást is betartják... :D
2018. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja para volt nagyon figyelni kellett pestiként😂ott nincs olyan “pestizöld” meg “még sárga volt”😂😂
2018. okt. 5. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Oroszországot és Ukrajnát ne vedd egy kalap alá Romániával azért. Bár az igaz, még mindig balkániak vagyunk Magyarországhoz képest vezetési kultúrában.

Itt Romániában egyre többen kötik be magukat szerintem, de van sok ismerősöm, akik a modern autókban úgy kerülik ki a csipogást, hogy mindig be van kötve az öv, de csak az üléstámla előtt, remélem érted mire gondolok. Ez előnyös is, mert mikor rendőr közeledik, szempillantás alatt át lehet húzni az öv felső részét a fejed fölött, így a rendőr úgy látja, hogy be vagy kötve.

Másik megoldás, hogy bontóból vagy bárhonnan szerzel övcsatot, ami mindig be van dugva a helyére.

2018. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nem trükközni akarok szerintem nem túl kellemes neki repülni a nyíló legzsaknak🤨csak érdekelt
2018. okt. 5. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a legértelmetlenebb, hogy be van csatolva, de mögöttem... persze, nem csipog az a szår, mert az nagyon idegesítő, de 38 év tolókocsiban az nem idegesítő...
2018. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézzük, hogy Oroszo.-ban, Ukrajnában mennyi a közúti verekedős videó a neten, máris megvan a válasz rá.
2018. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!