Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Használjátok a biztonsági...

Használjátok a biztonsági övet? Én bevallom, csak nagyon ritkan, az esetek 90%-ában nem vagyok bekötve, mert sokszor ugrálok ki-be az autóból es valahogy zavar is.

Figyelt kérdés
Kívánci vagyok mások mennyire tartják be. Nemet es kort írjatok!
2018. szept. 14. 20:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
96%
Kb. 50 a közvetlen ismeretségi köröm, akikkel rendszeresen utazom, mind beköti magát. Egyszer majd nem magadtól ugrasz ki, hanem a lendület visz a szélvédőn át.
2018. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Mindig be vagyok kötve.
2018. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Mindig bekötöm magam, párom, húgom, az ő párja, és apukám is. (28, 32 éves nők, 33, 34 és 62 éves férfiak)
2018. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%
Helyben, rövid távokon inkább nem, ha kimegyek a városból, akkor igen.
2018. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Okos ember mindig használja a biztonsági övet.

Igaz, lehet egy kivételes eset: a vezetőnek tolatás közben nem kell.

.

"Nemet es kort írjatok!"

Nemet írok: NEM.

Ne szólíts fel olyan elárulására, amit te magadról elhallgatsz!

2018. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 nagysolyomszem válasza:
12%
Csak akkor ne kösd be magad, ha vasúti síneken keresztül autózol üzemi területen! Ugynais ha átjárón akadnál el, akkor becsatolt öv nélkül nagyobb eséllyel tudod épp bőrrel elhagyni a kocsit.
2018. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Én szoktam használni. Az automata öv nem zavar, még a be- és kiszállásnál sem.
2018. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

Városban vagy otthon a faluban nem kötöttem be magam. Azonban ez az újabb autó pittyeg, mint a bolond, úgyhogy inkább 1 km-re is bekötöm magam. Tudom, meg lehetne oldani könnyen a dolgot, de akkor inkább választom a biztonságot, hátha. Lakott területen kivül azonban magamtól bekötöttem magam mindig, azt fontosnak tartom.

Hátsó üléseken és buszon viszont soha nem teszem fel az övet.

22F

2018. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem kapcsolom csipogni kezd és egyre hangosabban :D A cselek meg trükkök helyett rendesen bekapcsolom magam.Aki mellettem ül az is mindig beköti magát miután mondom,hogy miért is csipog és jó lenne ha használná az övet mert kirakom az autómból.

nő 32

2018. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon. Személykocsiban városon kívül bekötöm. Csipog is, nem hagy békén. Kamionban ritkán, csak ha gáz a helyzet, hóban kell menni (6 évig Skandináv pályán csúszkáltam), vagy rendőrök várhatók. Nekem kényelmetlen napi 8 - 10 órát bekötve lenni.


Volt két balesetem is, tudom mit kockáztatok, egyik esetben sem voltam bekötve, szerencsém volt.


43.

2018. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!