Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha egy baba nem akar megmaradn...

Ha egy baba nem akar megmaradni a babakocsiba, akkor az végleges?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete csinálja ezt, hogy azonnal elkezd hangosan sírni, teljes arctorzulással, ha beletesszük a babakocsiba. Lassan 5 hónapos, eleve nem volt egy babakocsi-fan, de többször elaludt benne, ha megtalálta a szopiujját. Jelenleg mózesban van még a kora miatt, de ugyanezt csinálja, ha hordozóban van. Ellenben autóban a hordozóban szeret lenni. Volt valakinek hasonló problémja, ami később megoldódott és órákat el tudott benne lenni?
2020. szept. 29. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett élesebben látni, érdekli a környezete. 120 fokig döntheted, így kilát a babakocsiból.
2020. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a babakocsi mózesreszet kb 5* használtuk végig üvöltött benne.A sportkocsi részt meg szerette.Kilatott belőle rendesen és máris minden rendben volt 😂
2020. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 a döntött sportrészre. Rögtön abbahagyta a sírást és nyugodtan nézelődött benne.
2020. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Derjaderja ***** válasza:
80%
Nem bírják a mózest, az enyém 2-3 hónaposan kezdte ezt. Egy darabig küszködtünk, 4 hónaposan betettük 120 fokra döntött sportrészbe, arccal menetirányba és azonnal megoldódott a gond.
2020. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a 4. Válaszolonal. 5 hónaposan a legalsó ülő fokozatba, kifelé fordítva. Előtte fekve pár perc után sírt. Így sem nagy kedvence a séta, de 3/4orat azert elvan általában nyuglodes nélkül. Nagy sétákra nem lehet menni vele, de hát ez van, ő nem olyan típus.
2020. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem végleges

Én elkövettem egy nagyon nagy hibát, amit azóta is bánok

Kislányom a mózes részben abszolút nem maradt, majd utána kipróbáltam hogy a hordozót rárakom a babakocsira....úgy sem maradt...már 5 hónapos volt, felverte az egész utcát, (hozzáteszem nagyon forgalmas úton lakunk) utána már az utcára sem mertem kimenni vele

Felverte a szomszédokat, már szóltak, hogy ölöm a gyermekemet? vagy mit csinálok vele?

Pedig próbáltam meg szokatni vele

Annyira meguntam ezt, fogtam és a facebookon, áron alul eladtam a babakocsit, végső elkeseredésemben :(

Nagyon de nagyon megbántam, vettem egy sport babakocsit, 6 hónaposan már beleraktam, de nem tudott még ülni, szóval döntve

Szépen elvolt benne...

Várhattam volna még egy hónapot, és nem hirtelen felindulásból elkövetni ezt a hibát

Most lesz 11 hónapos, tervezzük a tesót, de az biztos nem fogom eladni :D

Tanultam a hibámból, türelmesnek kell lenni, és nem hirtelen cselekedni

2020. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!