Aliexpressrol babakocsit?

Figyelt kérdés

US $204.00 50%OFF | Luxury Baby Stroller 3 in 1 High Landscape Baby Cart Can Sit Can Lie Portable Pushchair Baby Cradel Infant Carrier Free Shipping

[link]


Rendelt mar valaki innen? Nem magyarországon elunk.


2020. nov. 13. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék úgy babakocsit, hogy nem néztem meg, nem próbáltam ki. Teljesen mindegy, hogy Aliról vagy honnan
2020. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se vennék próba nélkül. Meg kell nézni milyen tolni, mennyire irányítható, milyen nehéz stb..
2020. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem rendeltem még innen, én sem rendelnék. De ha mégis, akkor még a babakocsi oké, de autóshordozó? Na azt nem. Biztos nem tenném be ebben a gyerekemet a kocsiba.
2020. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem, de egyik ismim igen. Kepen jonak nezett ki, eloben meg olyan kicsi, hogy meg egy eves sem volt a gyerek, de mar majdnem kinotte...
2020. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel jok a reviewek ezert eselyes hogy jol jarsz vele. 123an vettek meg es 4.8on all. En alirol rendeltem bebiort kameraval es tokeletesen mukodik jo a kepe sotetben. Ugyanez itthon 50e asszem en 12ert vettem. Mindent kinaban gyartanak. Egyebkent tenyleg nagyon szep ez a kocsi.
2020. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a képeken nagyon szépnek tűnik, de az Alival vigyázni kell. Sajnos nagyon sok termékük ami a képen szép, valójában olcsó, rossz minőségű utánzat. Én sokszor sok mindent rendeltem már Aliexpressről, volt bőven csalódás is. Szerintem "komolyabb" dolgokat nem érdemes onnan rendelni.


Nem tudom melyik országban éltek, de ha mindenképp rendelni akarsz, akkor válassz megbízhatóbb online áruházat. (Pl. Amazon,Otto stb.)

2020. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Ules nem jar hozza az dragabb.
2020. nov. 13. 20:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Az usaban élünk és mindenképpen mózeskosaras babakocsit szeretnénk. A legtöbb 300000 forint értékben mozog de az nekem kicsit borsos...
2020. nov. 13. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
6os egyetertek teljesen en is sokat rendekek alirol. De az elso talalatok a mervadoak mindig, amit tobb szazan rendeltek meg es jo az ertekelese az mindig jo :)
2020. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jók az értékelések, akkor simán.


Egyébként az itthon kapható 60.000Ft-os babakocsinak szerintetek ennél jobb a babahordozója? Ugyan az..

2020. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!