Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány éves korig használnak...

Hány éves korig használnak általában babakocsit?

Figyelt kérdés
A lányom 2 éves. Most egy stokke xplory van de le akarom cserélni valami kisebbre. Nagyon szeretem. Nem is azzal van a baj, de nem használjuk sokat és csak ilyen kicsi szaladós kellene ami nem foglalja el az egész csomagtartót. Ekkora gyereknek kell még kocsi egyáltalán? Mert néha hasznos amikor sietni kell. Mert ő aztán még egy kavicsot is képes órákig nézni. Vagy ha elalszik az autóban ahoz már nagyon nehéz hogy cipeljem egész bevásárlás alatt. Különösebb szempont ezen kívül nincs. Csak ne legyen dög nehéz
2020. dec. 9. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Általában 3 éves korig.

Jellemzően azok teszik le hamarabb, ahol az autó a fő közlekedési eszköz.

Nagyvárosban, tömegközlekedés esetén tovább használják.

2020. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt autónk, mikor a lányunk született, másfél éves koráig használtuk a babakocsit. Utána tetű tempóban sétáltunk 😂
2020. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Másfél éves, nem akar babakocsizni. Már el is raktam. Azóta fájdalmasan lassú tempóban haladunk, de legalább elfárad.
2020. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Átlag 2 èves korig


2,5 a lányom siman legyalogol 1,5h-t a lányom..


De van kisebb tesó is.. így ha behisztizik nem tudom felvenni ..

Ha időre megyek vagy messzebb és nem kocsival, akkor viszek inkább babakocsit.

Kicsit a hátamon viszem.


De ha nem lenne, akkor is megoldanám.


Alapvetően mi alig használtuk a babakocsikat..

2020. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik gyerekemmel 2,5 éves korig használtunk, de 2 éves kora után már vsak így nyaralásokra vittünk egy esernyőkocsit vagy állatkertbe stb, hogy könnyebb legyen. A kisebb gyerekem ennek a szöges ellentéte, 1 éves kora után nem ült már bele egyáltalán, ilyen tolható triciklink volt/van, autos, ebben szeretett üldögélni de ezt is max 2 éves koráig.
2020. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Mi is most vettünk toljato triciklit, mivel a babám már most utalja a babakocsit. Egy éves lesz. Járni meg nem tud, de csak úgy ücsörögni nem akar. Ennek elvan a kormányával meg ilyenek. Lehet csak az újdonság varázsa.

En megmondom őszintén, nekem nagyon fura ha egy nagy gyereket tolnak babakocsiban. Mindig arra gondolok, hogy esetleg valami baja van? Körülöttem a 2 éveseket már max ilyen triciklivel tolják vagy sétálnak velük. Persze ertem, hogy nagyvárosban másabb az élet azért. Metró meg ilyenek. Haladni kell.

2020. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

"Körülöttem a 2 éveseket már max ilyen triciklivel tolják vagy sétálnak velük."


De áruld már el mitől más a tricikli, mint a babakocsi, ha a funkciója ugyanaz, mivel úgy vannak kialakítva, hogy 3 éves kor alatt a lábuk se éri el a pedált? :) Ugyanúgy azzal is csak tologatod, a gyerek meg passzívan ül, cserébe kényelmetlen, mert nem lehet (többségét) fektetni, kupola nulla, és sok üzletbe, intézménybe be se engedik.

2020. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

#7

Én vagyok az egyik aki irta a triciklit. Es mint irtam, ezt jobban szerette, mert autos, van rajta kormany, duda, lehet tekergetni a gombokat, sokkal izgalmasabb volt neki, mintha csak ulne a babakcsiban. Kupolaja is van. Azzal nincs tapasztalatom, hogy hova engednek be vele, mert ha mentunk is, akkor jott velünk altalban vagy edesanyam vagy a ferjem es ha boltba be kellett ugrani, addig egyikunk kint maradt a gyerekkel, amugy sem akartam volna, hogy mindenhez hozzányúljon.

Allatkertbe meg nyilván beengedtek vele.

2020. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekfüggô. Az én lányom nagyon lusta volt, nem akart sétálni. Folyton cipeltette volna magát, vagy ha tudta, hogy sétálni kell majd, már indulás elôtt nyafogott, hogy menjünk inkább autóval. Ezért inkább vittük a babakocsit. Majdnem négy éves volt, mire sikerült kirobbantani belôle.
2020. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7 van egy csomó gagyi. A mienken van kupola és kényelmes, nagy, dönthető, forgatható ülése.

Hogy mitől jobb azt kérlek kérdezd meg a gyerekemtől. Ebben elvan a babakocsiban meg nem. Ennyi.

2020. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!