Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használnál 10 éves babakocsit?

Használnál 10 éves babakocsit?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen állapotban van. Ha nincs leharcolva, vagy nincs idétlen színe vagy mintája, miért ne.
2019. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Ha nem szakadt, nem leharcolt, és a színvilága is passzolna

Az hogy 10 éves nem nagyon érdekelne. Sokat bír egy babakocsi, nem kell 1 gyerek után a kukába vágni.

2019. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor a nagyfiam megszületett volt egy babakocsi amit szerettem volna de akkor horror árban volt,de tudtam ha lesz teso ilyet fogok venni.7 évvel később meg is lett,ujszerü állapotban ,utána mikor eladtam,10 éves volt kb a babakocsi,ujszerü volt még mindig,én is megvettem volna,szoval használnám igen ha valoban nem idétlen a mintája
2019. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy pont tíz éves kocsit, de akkor már megvettük a sajátunkat, így anyukámékhoz került a járgány, hogy ne kelljen a miénket vinni ha megyünk hozzájuk. Sokat volt benne a kislányom, nem volt vele semmi baj, amire használtuk, arra pont jó volt.
2019. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nagytesó 10 éves sport babakocsiját használtuk....jobban szerette, mint a vadiúj babakocsi sport részét 😊

Igaz en is jobban szerettem mert könnyebb volt, és jobban irányítható.

2019. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mienk 15 éves biztos meg van. Nem tudom pontosan mennyi, mert használtan vettem. Imádom, már nem is lehet kapni ezt a típust
2019. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, én is 10 éveset használok, szerintem tök jól néz ki, nagyon szeretem, a most 10 éves legnagyobbiknak vettem újonnan anno, csak elgondolkodtam, hogy nem kirívó dolog-e ilyen régit használni.
2019. márc. 19. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi pl a nagyszuloknel tartjuk a kozepso gyerek regi babakocsijat, 9 eves a kocsi es azt hasznaljuk, amikor megyunk. Igaz, ritkan, de amikor odautazunk, akkor legalabb babakocsit nem kell vinni.

Nincs vele baj, esztetikailag is jo allapotban van es most is gyartjak azt a tipust, szoval nem is “regimodi”.

De pl direkt nem vennek olyan babakocsit, amirol tudom, hogy ennyi idos, mert a muanyag reszek es a szovet is gyengulhet ennyi ido alatt akkor is, ha csak all, szoval penzt nem adnek erte, mert lutri, hogy meddig birja. El sem adnam a mienket mar epp ezert, mert lehet, hogy egy het mulva reklamalnanak, hogy elrepedt a huzatosas kozben, vagy hasonlok.

2019. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!