Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ valaki ilyen kengurut?...

Használ valaki ilyen kengurut? Vélemények?

Figyelt kérdés

Ilyet kaptam ajándékba.


[link]


2021. jan. 12. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A kenguru egészségtelen.
2021. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ez nem tűnik rossznak. Rakerestem külön. A terpesz nagy benne és nem merev a fala, rásimul a baba határa. De tökmindegy, mert hordozó anyáknak kettő, ami megfelel: rugalmas kendő és csatos kendő, úgyhogy úgyis az lesz a vége, hogy nyomorék lesz a gyerek, ha belerakod. (Nem lesz).
2021. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

"De tökmindegy, mert hordozó anyáknak kettő, ami megfelel: rugalmas kendő és csatos kendő,"


Ez nem igaz. (Egyébként csatos kendő nincs, csak karikás vagy szövött).

Csatos hordozóból is lehet találni optimálisat, a linkelt viszont nem az.

Nem állítható a terpesz szélességre és a body magassága sem, ami miatt csak egy konkrét méretű gyereknek lesz kényelmes, a hordozó részére pedig annyit jelent ez aumz állíthatatlanság, hogy sokkal nehezebb lesz benne cipelned a gyereket, mint egy jó hordozóban.

20 körül már lehet új megfelelő csatost venni, használtan meg még olcsóbban.

2021. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Na ugye 😂
2021. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem mindennap használnám csak ha párom nem tud eljönni velem a dokihoz vagy védőnőhöz. Mert akkor babakocsiba visszük.
2021. jan. 12. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk csatos hordozónk volt.

Mégis azt mondom, hogy ránézésre nem tűnik rossznak. Annyi, hogy szerintem ne 3 hónaposan tedd bele a picit hanem később. És mindenképp feléd forduljon, ha esetleg azt írná, lehet kifelé is hordozni benne.

Ennél én sokkal rosszabbakat láttam, ez simán belefér a jó kategóriába ha nem 0-24 van benne a baba.

2021. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
6, de miért vegyen rosszat, amikor kaphat azonos áron jót is?
2021. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Kapták nem vették.
2021. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen jó.
2021. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Derjaderja ***** válasza:
46%
3-mal értek egyet, nem egészséges szerintem.
2021. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!