Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire kényelmes egy nagyobb...

Mennyire kényelmes egy nagyobb babànak?

Figyelt kérdés
Babakocsit szeretnénk vàltani. Stokket Beat fajtájù kocsit nèzegettük. Akinek ilyen van ìrna ròla pàr sort. Nagy babám van 8 hònapos ès 9,5 kg 72cm hosszù( megjegyzèskènt voltam vele orvosnàl, teljesen egèszsèges) Előre is Köszönöm.

2021. jan. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] - ez alapján egyáltalán nem kényelmes egy átlagos totyogónak sem. Rossz a lábtartó.

Egyébként ki mondta, hogy nagy a gyereked? Súlyra egy picit, de magasságra teljesen átlag. Babakocsinál az számít.

Magas gyereknek egyébként a régebbi cybexek és a maclaren a legideálisabb.

2021. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod.Cybexbe is probàltam az is keskeny neki. Eddig a Zoya ès a Stokke Beat probáltam bele amik azèrt elèg tàgassak csak hát még nőni fog ezèrt tettem fel a kèrdèst. Csak azèrt mert sokszor làttom gyerekkel kapcsolatos tèmákban, hogy az èn gyerekem ilyen meg olyan stb.😊😊
2021. jan. 27. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik cybex keskeny? 🤔 Baliosba 13 kilóval is kényelmesen csücsül a 1,5 éves.

Nyúlni fog a gyereked, nem kell annyit rászámolni széltében. Hosszra inkább.

A Balios pl: jóval kisebb, mint a régi cybex esernyőkocsik. Azokban egy 5-6 éves (110-120 magas) is kényelmesen elfért (kedvelt kocsi volt a sérült gyerekek szüleinél, akik még nem akartak tolókocsival közlekedni).

2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszod meg fogom nèzni ezt a fajtát is. Cybexnèl a brendonban lèvőket probáltuk ki.
2021. jan. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!