Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Másnál is extra hisztis a...

Másnál is extra hisztis a baba babakocsiba a friss levegőn?

Figyelt kérdés
Alig tudunk menni sétálni sem a babyhordó, sem a mózes nem igazán jön be neki... ki hogy szerette meg vele?

2021. márc. 30. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a babahordózóba szeret itthon "ülni" de kint csak nyüglődik szenved :( mivel kertesházunk van az elejétől viszem ki vagy rányitom az ablakot és ugy a házba van a mózesba de nem tetszik neki :(
2021. márc. 31. 07:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt az enyém sem szerette ha rányitom az ablakot, úgy nem tud nézelődni. 1 óránál többet nem kell sétáltatni, ha nem szereti. Én a babahordozót javaslom, a mózest sok baba utálja. Aztán hamar átkerül majd sport részbe, az enyém 10 hónaposan már abban volt.
2021. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a babahordozoba is ez a helyzet.. ezert probalom ki a sport reszt hatha de az szelbe kivitelezhetetlen
2021. márc. 31. 11:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Az szuper ha kerted van nagyon szep ido volt ma is :) a babakocsizas ugyis csak neked erdekes o nem lat semmit a mozesbol agy bealszik vagy nem. Told ki a kocsival vedd ki setaljatok neha rakd bele adj neki csorgot megint vedd ki ha nyugos. Tologasd a kertben beszelj hozza, ma pl en se adtam nagy vastag kabatot a lanyomra csak a kertben voltunk es ugy raktam bele neha nagyon elvezte a napsutest leveleket fogdostunk stb. Telen nehezebb megszerettetni vele mert 6 reteg ruha es csak fekudni tud.
2021. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
na igen meg az a fránya sapka utálja mint én...
2021. ápr. 1. 05:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!