Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Feltétlenül szükséges a 3 in...

Feltétlenül szükséges a 3 in 1 babakocsit megvenni újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy külföldön élünk, emiatt szűkösen férünk be a kombi autónkba, ha telepakoljuk és költözünk haza. Ez pár év múlva esedékes.

Első babánkat várjuk, úgy gondoltam, hogy a móseskosár részt megspóroljuk (helyben). Lehetséges, hogy egy újszülöttet a sportrészben lefektessük és azt használjuk? A hordozó gondolom praktikus, mert autósüléssé alakítható, amíg ki nem növi.

Fontos szempont, hogy ne pici legyen a kereke, ha rossz útra tévedünk, könnyű legyen a súlya és jól összecsukható legyen. Van valamilyen ötletetek?



2021. ápr. 14. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
En ha ujra tehetnem, biztosan nen 3in1et vennek, meghozza azert, mert az ezekhez tartozo autoshordozo nem a legpraktikusabb sem biztonsagosabb, tuti vennek egy markasat, azokhoz is lehet mar ilyen mini allvanyt venni hogy orvoshoz ha mesz gurulhasson. A sportresz ezeknel a fajtaknal szinten nagyon nem praktikus a autoba ki be rakaskor, es ormotlanok. Egyedul a mely resszel voltam teljesen megelegedve. Ha ujra tehetnem igy taasztalattal anhatam mogott, tuti mindent kulon vennek.
2021. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyat akinek semmilyen babakocsija nincs, mert állandóan hordozza a gyereket...
2021. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tennek ujszulottet sportba, tul nagy neki, de vannak akik beleteszik, mindenki maga donti el.
2021. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi ilyet vettünk direkt, mert ismeretségi körünkben a legtőbb kisbaba sírt a mózesben. Olyat vettünk, amiben a sportrész teljesen ledönthető, és van hozzá autós hordozó. Bejött, a fiam 6 hónapos, a babakocsiban csak akkor marad meg, amikor a konyhában vagyunk, kint nem. Hordozom. Kíváncsi vagyok, a sportrésszel mi lesz 😆
2021. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aminek nagy a kereke, tapasztalatom szerint nem könnyű. De nem vagyok szakértő.
2021. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mountain buggy!
2021. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyáron születik a baba, simán jó lehet a sport babakocsi, persze teljesen döntve. Télen szerintem nem túl zárt és így nem meleg. Amúgy igen, a nagy, masszív kerekű kocsik nehezek is. Anno én is olyant kerestem, ami könnyű, de masszív kerekei vannak, nem jártam sikerrel. Persze lehet, hogy létezik ilyen, csak nem találtam rá (vagy azóta lett), vagy nem az én pénztárcámnak találták ki.
2021. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!