Nem szereti a babakocsit?

Figyelt kérdés

Két hónapos kisfiam kb két hete üvölt a babakocsiban. Korábban nagyon szerette, hosszú sétákra mentünk, hamar elaludt vagy csak nézelődött. Most azonban alig mozdulunk ki, fordulhatunk vissza, vigasztalhatatlanul sír. Próbáltam, hogy vízszintesen előredöntöttem a kocsit, az sem segített... Tudom, hogy több ingerre van már szüksége, raktam játékokat a babakocsira, de nem javít a helyzeten. Sajnos egészségügyi okokból nem használhatok kendőt, hordozót. :(


Járt már valaki ebben a cipőben? Van valami javaslatotok? Nagyon rossz a négy fal között, amikor hétágra süt a nap... :(


2021. jún. 8. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nálunk is, 10 hetes lányom van, csak ő utálja a kendőt is... ahogy kiveszem a mózesből, elhallgat és nézelődik. Autós hordozóban elvan-most ezt használjuk, mondjuk nem minden nap. Tudom, hogy nem jó a hátának, ha sokat van benne, de muszáj néha mennünk ide-oda, meg én is begolyózok egész nap itthon. Azt nem viseli esetleg jobban?
2021. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor lett jobb amikor megdöntöttem a háttámlát és nézelődhetett!
2021. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Autós hordozót csatoltam a vázra, azt szerette.
2021. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott rontottuk el, hogy kettő az egyben babakocsit vettünk. Autós hordozót kaptunk egy ismerőstől, de az nem talál a babakocsinkra. El vagyok keseredve :(
2021. jún. 8. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, hogy van-e adapter esetleg, a miénk is azzal van felrakva, MaxiCosi ülés Mamas & Papas vázra. Vagy nézni lehet még hordozót a ti babakocsitokhoz is, nyilván az nagyobb tétel.
2021. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!