Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nem szereti 2 hónapos...

Miért nem szereti 2 hónapos babám a babakocsizást? Mit tegyek, hogy megszeresse?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 honaposan meg pici es leginkabb arra vagyik h.testkozelben legyen. Ne eroltesd a babakocsit inkabb probald ki a hordozokendot sztem. Enyem is utalta es 6,5 hos koraig csak hordoztam akar otthon is es onnanatol elvan a babakocsiban. Most 1 eves. Mar nem igenyli a hordozot inkabb maszik setal jon megy...
2014. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A kendő tényleg nagyon jó, de a helyedben otthonra biztos nem használnám! Mit csinál a kocsiban? Sírdogál? Nem próbáltál játékokat fellógatni neki? Egyébként egyik baba ilyen, a másik olyan..Az én kislányom is sírt 3-4hetes koráig a kocsiban, de aztán egyszer elhagyta magától. Most lett 3 hónapos és szeret kocsizni :). Próbáld fokozatosan a babakocsihoz szoktatni.
2014. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én babakocsizás előtt ezt alkalmaztam, rögtön megnyugodott és nagyokat aludt a kocsiban.

[link]

Érdemes kipróbálni, mert így biztonságban érzik magukat a mozgó kocsiban.

2014. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
az enyém se szereti mert nem lát ki a mózesből..majd ha már olyan korú hogy a babahordozót rá lehet csatolni a kocsira, megszeretik,a bból kilátnak.
2014. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PONTOSAN ugyanaz volt nálunk is, mint 1-esnél. Én se hagytam sírni, kendőztünk és kész. 6-7 hónaposan sportbabakocsi - azt már szerette. Azóta csak túrákra használunk kendőt, csatos hordozót, illetve ha tömegközlekedünk - de ezt már miattam. :) Mindennek eljön az ideje magától - szerintem szükségtelen mindenáron "szoktatni", ha ő tiltakozik ellene. Két nagyszerű cikk válaszként az első kérdésedre:

[link]

[link]

2014. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járunk, megírnád melyik tanács vált be?

2014. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hason alszik a baba? Ha olyan a babakocsi, ami mózeskosaras, vagy teljesen vízszintesre ledönthető, akkor próbáld hasra fektetni a kocsiban. Ha oldalt-, elöl ki tud látni, akkor szerintem élvezni fogja így ;-)

Ne hagyd a kocsiban sírni, inkább vigyél magaddal egy karikás kendőt a kocsi mellé. Kicsi, könnyű, egyszerű cucc ;-) Ha sír kiveszed egy kicsit a kendőbe, aztán ha megnyugodott, akkor visszateszed. A kendő amúgy is jól jön, ha el kezd esni az eső, vagy ha bármi másért ki kell venni a gyereket ;-)

A kisebbik gyerkőc most 6 hónapos és még mindig így csinálom. Egyre hosszabb időket tud a kocsiban tölteni, és nem sír, nem fél a kocsitól. Ahogy megnyekken kiveszem, ha már nyugis visszateszem. :-)

2014. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!