Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit használjak...

Milyen babakocsit használjak a 6 hós gyerkőccel, ha még nem tud ülni, de a mózes részt már nem viseli el?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemelt sportbabakocsi, Mamas&Papas Armadillo. Úgy lattam 6 hónapos kortól lehet használni, teljesen vízszintesbe dönthető.Esetleg van valakinek ezzel tapasztalata? Semmi esetre sem szeretnék ártani a babámnak, vagy megterhelni a gerincét. ki hogy oldja meg ezt a “problémát”?

2021. jún. 19. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi sport babakocsit használtunk,picit hátra döntve.
2021. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi nyomorultat egy helyen...az egyik azt írja sport babakocsi kicsit megdöntve,fel pontozzák,a máaik ugyenezt írja,azt le pontozzák.🤣🤣🤦🤦🤦Jobb dolgotok nincs?Sok agyhalott
2021. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi pár hónapos korában átváltottunk esernyőr csukható sport babakocsira, nem ülős hanem jobban megdöntve, míg nem ült rendesen. A normál nagy fektetős babakocsi nem fért be az autónk csomagtartójába + tömegközlekedni is macerás volt vele a nagy mérete miatt, a sport babakocsi meg nagyon könnyű, bár annak a kereke rosszabb minőségű, de most már úgy is alig használjuk, inkább sétálni akar, 1,5 éves.
2021. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem rossz az a babakocsi amit írtál,de csak 15 kiloig bír.És nem 6 honapos kortol,hanem újszülött kortol.Egy 6 honapost nem kell vízszíntesen dönteni,mert szeret nézegetni.Félig megdöntve elég.Én a helyedbe olyan kocsit vennék,ami kb.25 kiloig bír.Az én lányom másfél éves,13 kg.Szoval ha csak nem akarsz még egy kocsit venni,akkor én olyat választanék ami már a babakocsis időszakig kitart.Kb.2-2.5 éves korig.Igaz már felkapottak a triciklik,de azt meg csak nyáron,vagy tavasszal lehet használni.
2021. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14, átlagos 3 éves 15 kiló. Szóval annyira nem kell aggódni. De a Balios 22 kilót bír.

Egyébként lányom is 13 volt 1,5 évesen, a 15-öt pedig 4 évesen érte el.

2021. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) igazatok van, hogy a nagyobb teherbírású sokkal sokkal jobb :) köszönöm a tanácsokat!
2021. jún. 20. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!