Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi az oka annak, ha valaki...

Mi az oka annak, ha valaki csak néhány alkalommal használja a 3 az 1-ben kocsik mózes részét?

Figyelt kérdés
Még első babakocsivásárlás előtt állok, használt hirdetésekben látom ezt sokszor. Az én babám júniusban érkezik. Így kihasználnék egy mózest?

2021. jan. 23. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor az a baj , hogy az nehezebb, nagyobb helyet foglal pl ha valaki lift nélküli lakásban lakik. Az én kislányom decemberben született mi csak a mozest használjuk mert szerintem jobb a hatanak illetve jobban védve van a széltől és a hidegtől.
2021. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs lift, és tárolni sem nagyon tudom lent sajnos. Ezért én a CAM márkával szemezek, mert annak a mózese is könnyebben hordozhatónak tűnik.
2021. jan. 23. 21:45
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Pl második-harmadik gyereknél azért használtuk aránylag keveset, mert nem fértem be vele az óvodába. Az első gyerekem novemberi, ő tavaszig mózesben volt.
2021. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém utálta, hamar átkerült a hordozó részbe, szerintem az volt a baja, hogy nem lát ki.
2021. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak babák akik nem szeretik. Az én lányom 4,5 hónapos, mózest használunk, nézelődik, aztán elalszik, anno a fiam is szerette, aminek én örülök, mert sokkal jobb a gerincüknek, mint a hordozó, amiben sokan sétáltatják a babákat.
2021. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én használnám meg a baba is szereti csak baromi nezéz. Nálunk sincs lift, a földszinti tárolóban tartjuk a babakocsi vázát, a mózes részt pedig itt a lakásba. Na most ha a párom nélkül akarok mennk valahova akkor ugye babával együtt (de még üresen is) nagyon nehéz a mózeskosár és nem tudom felügyeskedni a vázra. Szóval ha párommal megyünk akkor mózesbe visszük de ha egyedül megyek akkor a hordozót rakom a vázra mert az könnyebb.
2021. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi Cam Taski-t használtunk, pont azért mert viszonylag könnyű, kis helyen elfér és könnyen hordozható a mózese. Decemberben született a lányunk és szerintem a hidegben sokkal jobban véd a mózes, mint a sima sportrész. Mi rengeteget sétáltunk kint. Az átlag az napi 10 km volt.

A babám nagyon szerette a mózest, én is, sokkal jobban, mint a sport részt, bár a lányomnak azzal se volt gondja.

2021. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Derjaderja ***** válasza:

Nagy monstrum, de ennél nagyobb baj, hogy a babák egy része utálja.

A sportrészt jobban szeretik, ami sok kocsiban vízszintesig vagy majdnem vízszintesig dönthető.

2021. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Decemberben szültem îgy szerintem téli babának jobb a mózes a hidegekben. Elő lányom áprilisi vele tökéletes volt nyáron a babakocsira rakható hordozó
2021. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam kezdettől utálta,ordított benne.
2021. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!