Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha pár hetes babával kocsival...

Ha pár hetes babával kocsival utaztok akkor viszitek magatokkal a babakocsi mózes részét vagy az autósülést használjátok végig és azt pattintjátok a vázra?

Figyelt kérdés
Mózes,babakocsi,autós hordozó,autóval babával,
2019. márc. 11. 04:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ. Ha viszonylag rövid az autóút és gyorsan el lehet végezni a dolgunk, akkor a hordozót használjuk. De nem szabad túl sokáig benne lenniük, így ha hosszú órákról van szó akkor visszük a mózest.

Egyébként az én fiam egyértelmű jelét adja ha már elege van a hordozóból. Annyira mocorog benne... Látszik hogy nincs más baja csak szabadulna belőle. (4 hónapos)

2019. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En nem szeretem a hordozoban tartani sokaig, a korhazban sem ajanlottak, igy en vittem/viszem a mozest is. Talan ketszer fordult elo, hogy nem raktam at, de mindketto kb 10 perces dolog volt es osszesen volt a gyerek az ulesben fel orat az uttal egyutt.

De nagyon sokan az autosulest hasznaljak a babakocsin, en ugy latom.

2019. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is úgy gondolom hogy viszem majd magammal a mózest de amikor elmomdom más anyukáknak kb úgy néznek rám mint egy bolondra,hogy de minek? De most megnyugodtam,hogy nem bennem van a hiba :)
2019. márc. 11. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nemntudom, hogy miért, nekik nem mondják, hogy nem kéne? Két ismerősöm is konkrétan abban sétáltarja a babát.
2019. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is abba sétáltatják!!!! Azt mondták mikor rákérdeztem,hogy túl nagy a mózes. Én meg csak álltam értetlenül hogy jó és??
2019. márc. 11. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nyugat Europaban lakom, MINDEN baba hordozoban setal.

El es virul a nemzet, 89 ev az atlageletkor ( Mo.-n 64 ), es NINCS minden masidik gyereknek gerincferdulese mint otthon.


Lehet nyugodtan hasznalni!

2019. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó!

Te láttál MINDEN nyugat európait babát?? Honnan tudod, hogy mennyinek van gerinc problémája? Rájuk van írva? Az meg, hogy az időseknek szerinted nincs (am van) hogy jön ide? Annak idején nem is kellett autós ülés a kocsikba!

Ne írjuk már felül az orvosok, gyártók ajánlását kényelmi okokból!

2019. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk puha falu mozesünk volt,igy csak a hordozo maradt a kicsinél,a nagynál meg még nem nagyon voltak ilyen babakocsik mikor ő született csak az ahol a babakocsira lehetett a hordozot tenni.Amugy meg kicsi autonk volt,nem is fért volna el a mózes pluszban a váz mellé a csomagtartoba
2019. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vízszintesig dönthető hordozónk van. Szóval azt használtam. Sima sétához a mózest.
2019. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!