Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek van ilyen triciklije...

Akinek van ilyen triciklije írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

Mennyire stabil,massziv?Mennyire könnyen lehet össze csukni?


[link]



2021. jún. 25. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:

És ez?

SMARTRIKE

SmarTfold 400 Purple

tricikli

2021. jún. 25. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van

[link]


2 gyereket simán átvészelt és még mindig használható, mondhatni jó állapotban van, pedig sokat használtuk.

Néha nekem hangosnak tűnt, főleg egyeletlen terepen. Városba sétákhoz mi nagyon szerettük. Túrázni nem lehet vele.

2021. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már végképp nem tudok dönteni.Az a fontos,hogy összecsukhato legyen,a szülőkormány legyen állítható és legyen átalakíthato sima triciklire.Ez amiket kinéztem megfelelnek ennek,csak nem tudom mennyire masszívak.
2021. jún. 25. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mappy toys van. Nagyon szeretjük. A toló kar állítható. A nap ellenző levehető, és sima triciklivé alakítható.
2021. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnos ezt nem lehet össze csukni.Nekünk fontos lenne,hogy csomagtartóba be tudjuk tenni.
2021. jún. 26. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben. Nem tudom milyen autótok van. De mi úgy szállitottuk hogy levettük a napellenzőt a tolókart lehajtottuk. Nekünk landroverünk , nyilván kisebb csomagterű autóban nem jó akkor nektek.
2021. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!