Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Caratero...

Mi a véleményetek a Caratero Angel isofix gyerekülésről( 9-36 kg-ig) ?

Figyelt kérdés

Próbáltam utána nézni a gyerekülés ék törésztetjére, de konkrétan ennél a márkánál nem találtam infót.

Esetleg ha valaki több infót tud, szívesen olvasgatom.

Konkrétan a töréstesztre lennék kíváncsi, hogy milyen értékelés kapott?



2021. jún. 25. 23:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ha esetleg nem jó kategóriába raktam ki a kérdést, de hátha itt is kapok némi infót.
2021. jún. 25. 23:36
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
ADAC tesztet nézted? Ha nem találtad közötte, akkor valószínű ezt a típust nem tesztelték.
2021. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából csak annyit találtam róla, hogy Az legújabb európai szabvány szerint tesztelve, az ECE R44/04 szabványnak megfelel.


Ez mennyire számít jónak?

2021. jún. 26. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg mindegyik ülés, amit forgalomba hoznak, rendelkezik ezzel a szabvánnyal. Viszont ADAC teszten sok ülés nem megy át, mert pl. káros anyagot tartalmaz a huzat, vagy ütközés közben a csat kiold. Viszont ugye, mivel ezen a teszten nem vizsgálnak minden ülést meg, így nem lehet tudni, hogy egy esetleg ütközés közben hogyan fog szerepelni. Szóval érdemes olyat választani, ami jó értékelést kapott az ADAC teszten, mert azt biztosan vizsgálták. Egyébként megnéztem, amit kinéztél, kényelmesnek tűnik, külön jó, hogy isofixes, érdemes bele próbálni a babát, ha lehetőséged van, hogy mennyire kényelmes neki.
2021. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő választ!
2021. jún. 26. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!