Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen babakocsit...

Szerintetek milyen babakocsit vegyünk? Melyik az a járgány ami tényleg megéri és jó is? Kényelmes legyen inkább, mint csilli-villi. 3in1 szeretnénk legfőképpen, de lehet travel system is, akar 2in1

Figyelt kérdés
Kislány lesz, de pl a kék babakocsi sincs ellenünkre, inkább a bézses árnyalat felé hajlunk ha a következő babuci más nemű lenne

2021. szept. 8. 22:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Csak 3in1-t ne vegyetek. Komolyan mondom, a legtöbbnek borzasztóan pici a mózes része (vagy az én gyerekem volt túl hosszú), de még nem tudott ülni de a lábfeje kilógott belőle, szerencsétlennek nagyon kényelmetlen volt, ez egy cam babakocsi volt,

a legtöbb 3in1 babakocsi nem számol azzal, hogy mi van ha a gyerek lassabban fejlődik/tanul meg ülni stb stb..


Mi is chippolinot vettünk amúgy utána, na az már jó volt.


Egyébként a cybexet nagyon sok anyuka ismerősöm dicsérte, esetleg ott lehet nézelődni

2021. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen igények mellett bugaboo vagy cybex. Ez biztosan kibír 2-3 gyereket.
2021. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

11: Az én fiam is hamar kinőtte (62es méretet hordott újszülöttként), de a sport részt el lehet fektetni és így fekve tudta használni azt.

Nekem egyik fiam sem bírta tovább 5 hónapnál a mózesben. Utálták hogy nem látnak ki.

(Az ABC designos válaszoló voltam)


Én meg pont azt látom, hogy a 2 az 1ben kocsik kicsik. Személy szerint egy mamakiddies típusút használtunk, egy ideig - aminek a Mózes vázára lehet a sport részt átalakítani - és iszonyú szűk volt a Mózese. A sport rész is szerintem max 1,5 éves korig jó. Ha kisebb gyerekeim lennének, lehet nem lenne ez feltűnő.

2021. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%
Menj le a közeli játszótérre, és szólítsd meg az anyukákat, lehetőleg azokat, akik kistestvérrel vannak. Hogy neked ez az első gyerek (látszik már, hogy terhes vagy?), és nagyon tanácstalan vagy babakocsi ügyben, ez itt pont milyen márka, és mik az előnyei/hátrányai?
2021. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%
Cybex! A legeslegjobb babakocsi márka, minden létező igényre van babakocsijuk, szélesen variálhatóak és az autósüléseik is sorozatos tesztgyőztesek, rengeteg kiegészítőt gyártanak, gyönyörű és divatos babakocsik a szirvány minden színében + káprázatos limitált kollekciók, biztonságos, minőségi, több gyereket is vígan kiszolgál. Mi éppen a másodikkal nyúzzuk a már 3 éves babakocsit, 1-2 karcot leszámítva új állapotú pedig nem kíméljük. Minden felmerülő igényünknek megfelelt a 3 év alatt, semmi bosszúság nem volt vele soha, áldom minden nap, viccen kívül van hogy meg is ölelgetem, szerintem sírni fogok ha egyszer el kell adni annyira szeretem. :D
2021. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekünk Gallardo Verona van.

Nagy, strapabíró, könnyen irányítható, minden terepen elmegy.

Ha nálatok sem szempont, hogy lépcsőzni, buszozni kell vele; csak sétákhoz, és autóba kell; akkor ez szerintem egy nagyon jó választás lehet.

Nálunk már a 2. gyerkőc fogja hamarosan birtokba venni.

(Egyébként mi is bézs színűt vettünk, és külön neműek is lesznek a gyerekeink.)

2021. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Cbx Onida Flex Jeansy Blue-t ne!!!! Könyörgöm ne!!! Botrány!!!
2021. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha újra csinálnám 3in1-et nem vennék. A hordozó részét nem használtuk ki, inkább vettünk egy nagyon jó minőségű autós ülést, a sport része pedig a mózeskosárból alakítható, de nem tűnt kényelmesnek, ezért vettünk külön egy sport babakocsit.
2021. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor inkább 2in1? És egy jobb minőségű autósülés amit később tud használni? A hordozó részét igazából csak a kocsiba használnánk, vagy pl orvos ilyenek. Arra elég egy középkategória is?
2021. szept. 9. 16:09
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Autós hordozóból kell pont a minőségi, az védi meg ütközés esetén.
2021. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!