Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen babakocsit...

Szerintetek milyen babakocsit vegyünk? Melyik az a járgány ami tényleg megéri és jó is? Kényelmes legyen inkább, mint csilli-villi. 3in1 szeretnénk legfőképpen, de lehet travel system is, akar 2in1

Figyelt kérdés
Kislány lesz, de pl a kék babakocsi sincs ellenünkre, inkább a bézses árnyalat felé hajlunk ha a következő babuci más nemű lenne

2021. szept. 8. 22:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%
Autósülésből NEM elég a középkategória akkor sem ha ritkán használjátok, inkább gagyibb babakocsi de jó ülés, egy Maxi Cosi Rocknál vagy Cybex Atonnál lejjeb nem adnám. Emellé meg egy 2in1 szettet vagy legalább egy 180 fokig csutkára dönthető babakocsit.
2021. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21, én úgy értettem, hogy amiben utazik, abból veszünk egy jó minőséget, a hordozót nem utazásra használnánk, csak ide oda vinni őt. De időközben rájöttem, hogy mit szerettetek volna mondani :D de szétnézünk a brendon oldalán
2021. szept. 9. 16:54
 23/31 A kérdező kommentje:
Ez a babakocsi így? Vagy a hordozót a csatlakoztatós bigyó nélkül? Az mennyire "fontos"? [link]
2021. szept. 9. 17:00
 24/31 anonim ***** válasza:
59%
Ez a szett teljesen korrekt. Ha az autóba be akarod kötni a hordozót akkor fontos az isofix bázistalp, övvel sok fajtát vagy sehogy sem lehet, vagy ha igen akkor nem egy életbiztosítás.
2021. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk PegPerego babakocsi van igaz egy régebbi modell, de ugyan úgy 51 cm széles csak. Én nagyon, nagyon szeretem. Bárhol eltolom legyen az egy rosszabb járda, földút vagy egy kisbolt ahová egy normál babakocsi be sem fér. A mózes része nagy és tágas, elég sokáig tudtuk használni.

Isofixet feltétlen vegyetek hozzá.

2021. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%

Mi ezt vettük:

[link]



Teljesen meg vagyunk elégedve vele. És legalább a kocsiból is kilát a fél éves babánk.

18-as voltam

2021. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ja és az ACAD vizsgálatai alapján ez az egyik legbiztonságosabb, valamint ortopédiailag is az egyik legjobb, ezért ilyen borsos az ára. Előző voltam
2021. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Most az ár nem olyan fontos, ha tényleg jó, biztonságos és strapabíró, és nem megy tönkre a gerince. Elég pozitívak vagytok hozzá, szombaton meg is nézzük úgy is kell még pár dolog a brendonból.
2021. szept. 9. 20:18
 29/31 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek ne vegyél ülést, neki babahordozót vegyél. Pl cybex i-size
2021. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Gerinckíméletre Cybex Cloud. Màr ha arra gondolsz, hogy hosszú autóút során. A többi bullshit. Mózesbe nem kell semmi kímélő, csak kemény matrac. A kíméletről a felfüggesztés gondoskodik.
2021. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!