Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Molto/Lazzio/Verino...

Kunert Molto/Lazzio/Verino babakocsi?

Figyelt kérdés
Ez a három típus nagyon tetszik. Akinek van valamelyik, tudna véleményt írni róla?

2021. nov. 28. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nekem Kunert Rotax van, de iszonyatosan imádom. Könnyen irányítható, könnyű, nagyon jó terepen is tolni a strapabíró kerekei miatt, sokat járunk kirándulni vele. Könnyen lehet vele közlekedni. Imádom hogy a Mózes részben is állítható a babának a magasság. A hordozót a kocsiba használjuk. Az is szuper. Könnyen szét lehet szerelni es ossze is lehet rakni.

Az egyetlen negatívum hogy szörnyen sok helyet foglal a kocsi csomagtartójába. Ha bent van, más már nem fér el mellette.

De szerintem minden kunert nagyon jó.

2021. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk babakocsi keresőben. Nekem a Rotax első kerekei picit "röcögék" voltak és valahogy olyan labilisnek tűnk az egész váz.

A Molto egy fokkal szimpibb volt, a Lazzio meg iszonyat masszív és nagyon jó a rugózása. Nekem nagyon tetszett, viszont nehezebbnek is tűnt jóval. Verinot nem láttam élőben, így erről nem nyilatkozom.

Ami nekem hátrányos, hogy látszólag mindnek elég nehéz belejutni az alsó tárolójába, nem tűnik praktikusnan a kialakítása, de cáfolja meg, akinek ilyen van. Bedobni valamit oké, de kitúrni valamit nem tűnik egyszerűnek. Ezen felül baromi nagy (széles) kocsik. Nekem már kicsit bántóan. A hordozójuk pedig iszonyat fapadosnak tűnik. Ez az, ami engem leginkább elriaszt. Hosszú utakat teszünk meg autóval, olyan hordozót/ülést szeretnénk amiben ez nem jelenthet gondot a baba gerincének pl., de elvárás,hogy kompatibilis legyen a babakocsi vázzal. Ezt nem éreztem annyira biztosnak. Ha lehetne valamilyen "nevesebb" hordozó társához adaptert kapni, akkor valószínű Lazziot választanék. Így most nem tudom... Elbizonytalanodtam a márkában.

2021. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem stabilságra nagyon megnyerő volt a Touragoo flame set 3in1,Brendonban néztük. De a Kunertek annyira szépek, és olyan jónak is tűnnek fotón, videón. Nekem a súlya nem annyira számít, szerencsére nem kell emeletre vinnem, és tömegközlekednem se kell. Hordozóból neten több félét lehet hozzá választani, talán a drágább annyira nem gagyi hozzá. Élőben hol sikerült megnézned őket? :)
2021. nov. 28. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a Nikicababa boltban. Ott kétféle hordozó közül lehet választani, de a különbség annyi, hogy az egyik picit tovább használható és más volt egy kicsit a huzata. Sajnos minőségben nem volt különbség. Ha valaki nem használja sokat, akkor nem lényeg, nekem sajnos fontos szempont.

Súlynál igazából már a járdapadka is számít, nekem rendesen rá kellett tehénkednem, hogy megemelkedjen az orra, pedig nem vagyok egy pille lány. :) Érdemes megtologatni, ha van rá lehetőséged, mielőtt megvennéd.

2021. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2021. nov. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!