Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen megbízható, 200ezer ft...

Milyen megbízható, 200ezer ft alatti 3in1 babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A járdák nem olyan rossz állapotúak a környéken, de van ahol elég magas a járda széle, szóval gondolom erre a nagyobb kerék a jó. Családi házban lakunk, szóval cipelni nem kell, az autónak pedig egészen nagy csomagtartója is van.
2022. jan. 8. 10:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
Pedig a videói, a honlapja és a kocsink garijegye alapján igencsak lengyelnek tűnik, de ám legyen. Felőlem holland is lehet. :)
2022. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Lengyel szar a Bebetto is, csak mondom, semmi köze a hollandokhoz. Tudod mi holland? A Bugaboo, a Mima, a Joolz, a Nuna, az Easywalker, a Greentom, a Quinny, a Mutsy meg részben a Maxi Cosi. Na ezeknek a sáros keréknyomába sem ér egy ilyen Bebetto meg a kategóriája, ne szégyenítsük már meg a hollandokat azzal, hogy rájuk fogjuk az elkövetését. A legalja kategória a piacon a lengyel babakocsi, míg a csúcskategória a holland. De persze ettől még biztos van aki szereti ezeket a benga, egy kaptafa lengyel kocsikat.
2022. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

"és alapvetően a 300 ezres meg a 100 ezres is ugyanúgy ellátta a feladatát"


Kérlek, mutass max. 100-ért egy olyan kocsit, ami max. 6 kg, mert a 8. emeletre vinném; megfordítható az ülése és teljesen fektethető, hogy újszülött kompatibilis legyen; xxl uv szűrős kupolával rendelkezik és az ülésében elfér egy 100 centis gyerek is.

Nem vagyok a saját pénztárcám ellensége, ha lenne ilyen 100 alatt, azt venném. ;)

2022. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Mivan ha valakinek nem igénye sportot űzni abból, hogy egy feltételezem LIFTES házban gyalog járjon kocsistól, gyerekestől a 8.-ra? :) Lehet, hogy valakinek sosem kell mégcsak három lépcsőfokon sem felvinnie a kocsiját nem? Vagy kifejezetten előnyös az általa használt terepviszonyok között egy 9 kilós, stabilabb, szélesebb kocsi?

Ezt kellene feldolgozni. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel, különböző értékrenddel. Ha valakinek egyszerűen ár-érték arányban nem ad többet egy fél milliós babakocsi, mint egy 200 ezres, vagy akár egy 50 ezres használt valami, akkor nem kell meggyőzni az igazadról, hogy minden más sz*r az általad sorolt márkákon túl, ahogy neked sem kell elfogadni, hogy szerinte a tiéd nem ér ennyit.

Ez ugyanolyan, mint az autóknál. Valakinek totál megfelel egy 10 milliós új autó, más meg bele nem tenné a hátsóját, mert "fúj fapad". Valakinek megér egy autó 40 millát, valakinek meg 5-öt sem! Az igényeit kielégíti az is.

2022. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%

Így van, ahogy a 24-es írja. Nevetséges ez a győzködés.


Nekem, mint írtam, egy "sz*r lengyel" Kinderkraft Prime-om van, nagyon szeretem, sosem volt vele semmi problémám, pedig ennek kapcsán is olvastam sokat, hogy jaj, gagyi lengyel babakocsi és csak 150 ezer, tuti nem jó.


Na, majdnem egy éve használom, családi házas részen, terepen meg buszon utazva, tökéletes. Nem érzem, hogy egy dupla ilyen árú kocsi többet nyújtana.

2022. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%

"egy feltételezem LIFTES házban gyalog járjon kocsistól, gyerekestől a 8.-ra? :)"


Csak a negyediktől van lift 😂


Egyébként igazán tarthatnád magad az általad leírtakhoz és elfogadhatnád, hogy aki drágát vesz, az nem azért vesz drágábbat, mert drágábbat akar. 🤦

Hanem nyilván azért, mert olcsóbb szegmensben nem talált megfelelőt.

Én elfogadom, ha valakinek megteszi a legolcsóbb is, mert eleve alig van szüksége rá.

Akkor miért kell belekötni abba, ha valakinek mások a szükségletei?

Elhiheted, hogy nem poénból vagy nagyzolásból költöttem többet.

Ha nem kellett volna 3 év felett is napi szinten árkon-bokron gyógytornára cipelnem a gyereket, és emelnem gyerekestül, akkor beértem volna egy olyan kocsival, amitől hosszú távon sérvet kapok (mert nem lett volna hosszú táv) és a gyereknek se kényelmes 1 év felett.

Az első kocsink ilyen is volt. Egy mk szörny. Keskeny kicsi kényelmetlen ülésű. A gyerek egyéves korában már a kupolát nem lehetett használni, mert olyan alacsonyan volt, hogy beverte a fejét. 10 hónap használat után pedig olyan elnyűtt volt, mint a második kocsink 5 év után sem.

Ha csak 1 évre kellett volna, nem érdekelt volna.

2022. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%
24 vagyok. Én elfogadom, nekem teljesen mindegy ki mennyiért vesz bármit is. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy mások vagyunk, más igényekkel. Neked erre volt igényed, másnak meg másra van, amit olcsóbb kategóriában is megtalál... Attól, hogy neked az jött be, még nem szar az összes többi létező, max a te igényeidet nem elégíti ki maradéktalanul. A kettő tartalom mondanivalója között azért van némi különbség. :)
2022. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk baby design husky volt, tökéletesen meg voltam vele elégedve. 3 évvel ezelőtt 190 ezer volt, nem tudom most mennyi lehet
2022. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
23%
27, itt éppenséggel senki nem írt ilyesmit, mint amit sugallsz, pont az ellenkezőjét dobta be a 20-as, hogy a drága nem tud többet és csak rongyrázás. Akkor miről is beszélünk?
2022. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
70%
Neki is pont ugyanúgy szólt a hozzászólásom. De elengedem, nekem nincs szándékomban kötekedni, feldolgozom, hogy emberek képesek ilyenek miatt egymásnak esni.
2022. jan. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!