Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak...

Milyen babakocsit válasszak az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Gyakorlottabb anyukák segítségét kérném, mert az online leírások alapján nehéz eligazodni.


Olyan babakocsit keresek 3 hónapos babához, ami a lehető legkönnyebb vázú, mivel fel kell cipelnem emeletre. Könnyű legyen szétnyitni-összecsukni, a tartozékokat is könnyen lehessen rárakni/levenni. A kereke bírja a kevésbé jó útviszonyokat is, mert nálunk kevés helyen van jó minőségű járda, a legtöbb hepehupás és kátyús. 2 de az is lehet majd 3 gyereket fog kiszolgálni, úgyhogy a huzat, párnák stb eszerint kéne kibírja, de legalábbis cserélhető legyen, ha úgy alakul. Lehetőleg rendelhető legyen, nem Budapest közelében lakunk, szóval oda nem tudok elmenni személyesen.


A 2in1 megoldások érdekelnének leginkább, ahol jár mózeskosár és sport rész is a vázhoz, de a fentieknek megfelelően bármilyen alternatíva is érdekel.


Árban nem húzok határt, mert ha megfelelő akkor kifizetem, de azért nem baj, ha nem közelít a csillagos éghez.


Eszerint tudnátok javasolni stílust/márkát/online boltot vagy személyes kedvenceiteket?


2022. jan. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Cam babakocsit szívből ajánlom
2022. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Cybex Melio Carbon. Nem olcsó, de csak 5,9 kg. Ennél könnyebb megfordítható ülésű kocsit nem találsz. 3 hónapost nem tennék menetiránnyal megegyezően, csakis szülőnek szembe.

Teljesen fektethető, így újszülött kompatibilis.

Nincs nagy kereke, de viszonylag rugózik, könnyen elmegy a mostani jeges havas terepen is.

Persze a könnyűségnek ára van, nem olyan stabil, mint egy dupla ekkora terepkocsi.

2022. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk sokféle babakocsink volt, a személyes tapasztalat alapján a Hauck, GB Beli Air 4, Mamma Kiddies volt a könnyű típusú. Ezek közül a legstrapabíróbb szerintem a Hauck, de ezt csak azért mondom, mert mi voltunk a harmadik tulaja és prímán elgurult még akkor is. A GB-t nagyon szeretem, mert keskeny ajtókon is befér, kevés rajta a "cucc", nem lóg mindenfelé róla valami, nagyon kompakt.


Viszont hepehupás környezetre (mi jelenleg falun lakunk) az ABC Design volt szuper. Na azt nem lehetett kikészíteni, vittük azt a Tisza gátra is föld útra. Viszont ez a típus nehéz és széles is szerintem.


(2 gyerekünk van és voltak útközben babakocsi cserék, emiatt van ennyi kipróbálva.. :D )

2022. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Cam combi family 3:1

Könnyű, kicsire össze lehet csukni

Váz,sportrész,Mózes és hordozó újonnan 180-190 között van

2022. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha emeletre kell cipelni, rögtön ki is zárhatod a 8 kiló felettieket. Már a 8 kilósak is neccesek. Önálló elindulásig a gyerekkel együtt kell megtenni minden lépcsőfordulót. Egy korán elindult 1 éves is átlag 10 kg. Ennyivel kell kalkulálnod.

Nekem is cipelnem kellett. Első kocsink 11 kg volt. A gyerek meg 8,4 kg félévesen. Azt hittem összecsinálom magam. Lecseréltük egy 8 kilósra, óriási megkönnyebbülés volt, kb. 1 éves korig. Akkor még sajnos nem volt ennél könnyebb.

2022. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cybex Eezy Plus + Cocoon puha mózes.
2022. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy vittem fel, hogy fel a gyereket, be a kiságyba, és le a babakocsiért. Így is bőven elég külön a 8 kilós gyerek, meg a 8 kilós babakocsi, de inkább 2x felmászom az 5.-re külön-külön, mint egyszer 16 kilóval (nagyon kemény vagy 5-ös!).
2022. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Nuna Demi Grow-imádjuk, bár 13 kiló, nem a legkönnyebb de borzasztó kis helyet foglal
2022. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6-os által ajánlott cybex tényleg jo, nekünk is van, sokat tomegkozlekedunk ezért jo mert villamosra is könnyű felrakni ahol szűk, es magas padlos az ajtó, viszont rossz útviszonyok között egyáltalán nem felel meg, kicsi a kereke.
2022. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!