Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak,...

Milyen babakocsit válasszak, ami lehetőleg nem 20 kilós?

Figyelt kérdés

Nézegettem már és amik tetszenek tetszenek de olyan nehéznek tűnnek. Az a problémám,hogy én alapvetően nagyon vékony vagyok,terhesség előtt 46 kg voltam,most 50 vagyok 30 hetesen. Attól félek emiatt,hogy nem bírnám el a babakocsit plusz benne a gyereket. Nyilván megemelek 30 kilót is akár,de nem tudom pl.buszra fel tudnám e rakni. Márpedig fogok egyedül a picivel tömeglözlekedéssel is járni. Szempont,hogy négykerekű legyen,nem kis városi babakocsit szeretnék,mert városon kívül lakunk ahol sok helyen nincsen megcsinalva normalisan az út.

Az Ocarro babakocsit néztem a mamas and papasban,masszívnak tűnik,de jobb lenne vmi könnyebb.


2019. júl. 31. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a *tetszenek csak egyszer akart odakerülni es a *de sem kell...:D
2019. júl. 31. 23:26
 2/7 A kérdező kommentje:

Te jó ég most látom az autokorrekt javítgatott.

Természetesen a négykerekű az egyértelmu,NAGY kereket szandekoztam irni.

2019. júl. 31. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért már Bugaboo babakocsit kapsz,ami jobb. Én már nem ruháznék be drága babakocsira, vagy azt is használtan venném, mert ha tömeggel is fogtok járni, akkor a baba 10-12 hónapos korában már a nagy kocsit praktikus lecserélni egy esernyő kocsira,ami tényleg 3-4 kg, keskeny. Ezekkel a nagy kocsikkal a régi villamosra fel se lehet szállni,sok buszra is alig fér fel! Nem éri meg 300-400 ezret kiadni fél évre, mert az első 2 hónapba alig megy ki az ember a babával, utánna meg 2-3 honapot tudod a mozest használni, 5 hónaposan kinövi, majd a sport rész meg nagy, hordozót használod 5-8 hónapos korára között, majd 8-9 hónaposan a sport rész.akkor már a baba is 10 kg,neheza kocsi, s le cserélni az ember egy egyszerű esernyő kocsira.
2019. aug. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ennyiért bőven kapsz jobbat. Pl: a mamaspapas kocsik híresen s.ggnehezek, borzasztó tolni is őket, nem csak emelni.

Ha full funkciós kocsit akarsz, akkor pl ott a cybex balios s. Már 2 kg-val kevesebb és tényleg álom tolni rossz utakon is, annyira jó a rugózás. De a kisebb kerekű cybex kocsik is jóval többet tudnak, mint az azonos kerékméretű más márkák. Volt esernyőkocsink a márkától és simán boldogultam télen hóban, fagyban is vele.

2019. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

En cafolnam, hogy a Mamas&Papas kocsik mind nehezek es sz*rok :)

Nekunk Sola 2 babakocsink van, es nagyon imadjuk! Nagyon konnyu a kocsi is es az iranyitasa is, a kerekei nagyok, atmennek mindenen, es osszecsukni, kinyitni is gyors, raadasul most meg akcios is a M&P-ban! En is az Occaroval szemeztem legeloszor, de nekem is neheznek bizonyult a 13,5 kilojaval, a Sola2 “csak” 10 kilo, de meglehetosen erezni a kulonbseget! Szep, egyszeru es idotallo babakocsi szerintem, mi szurkeben vettuk meg, imadom!:) Szerintem egy rapillantast mindenkeppen meger eloben.

2019. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
14 kg csak a váz. Se mózes, se sportrész, se gyerek. A súlyod majdnem harmadát sehová nem fogod pakolászni. Mondjuk eleve szerintem tömegközlekedésre alkalmatlanok a multi babakocsik.
2019. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,minden válasz segítség nekem. Első babánk lesz,szóval fogalmam sincs mi a jó stb.(tudok mindenkinek más válik be).De egyébként hosszútávra tervezünk, ha majd lesz kistesó ő is tudja használni a babakocsit.
2019. aug. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!