Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto flavio babkocsiról...

Bebetto flavio babkocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🥰

Van valakinek tapasztalata a bebetto flavio babakocsival? Érdemes megvenni?



2022. márc. 29. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van. Mire vagy kiváncsi?
2022. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előnye? Hátránya? Könnyen kezelhető? Nem túl nehéz?
2022. márc. 29. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem flavio pro van


Előnye:

- viszonylag nagy a mózes, 7 hónapos ülni nem tudó gyerekem is simán belefért, pedig ca. 74 centi volt

- relatíve olcsó


Hátránya:

- nagy és nehéz, gyerek nélkül is, hát még gyerekkel. Ha lépcsőzni kell vele akkor ne ezt vedd

- nehéz tolni, gondolom a súlya miatt, és a kerekek is elég gyatrák. Nekem nyikorgott is egy idő után (kb. 5 hónap mindennapos használat)

- ez a műbőr kivitel se a legjobb. Kényes, könnyen megsérül, nyáron meg ha nem teszel bele valamit a sport részbe, a gyerek rásül.

- nehéz irányítani, egy kézzel tolni lehetetlen.

- hiába nagyok a kerekek elakad ha rosszabb az út.

- amit adnak hozzá autóshordozó az automatikusan kuka vagy max az első pár hétben dokihoz védőnőhöz szaladni jó.

- hozzá kapott hordozót nehéz rárakni, a mózest meg levenni a vázról


Egyelőre ennyi. Én nagyjából csak a mózest használtam, amint tudott ülni a gyerek vettem egy sportkocsit inkább.

2022. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azta, jó sok hátránya van.

Pedig ahogy olvasom az alváz mozes résszel együtt 11,7kg mint a Cybexnél és a cybexet mindenki hogy dicséri hogy milyen könnyű stb.

Gindoltam hogy a tojás része gagyi.

Köszönöm hogy megosztottad velem.

2022. márc. 29. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem ismerem a cybexet. Alapból nem adnék ennyi pénzt valamire amit max 1.5 évig fogok használni.


Hordozáson nem gondolkodtál? Én sokszor hordoztam a babát ha mondjuk olyan helyre mentem ahová nehéz lett volna bemanőverezni a nagy kocsit.

2022. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De, tervezem hordozni is, de mivel első baba lesz nincs tapasztalatom-e téren se hogy fog-e egyáltalán tetszeni a dolog. Ezért kell egy kocsi is,ami nem nehéz és árban is megfelelő.
2022. márc. 29. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát a nem nehéz az nem a bebetto az fix. ☺️

De próbálgasd ki boltban, ha van rá lehetőséged és még nem tetted. Lehet neked bejön.

Egy barátnőmnek is bebetto van, igaz nem flavio hanem talán luca, de ő szerette, igaz neki csak a garázsba kellett belökni, míg én cipeltem. Mondjuk a sport részt ő se használta, hanem vett helyette sportkocsit. 😅


Mai fejjel én csak mózes + hordozóst vennék. A peg peregonál lehet így venni, csak nekem kényelmetlen volt tolni mert magas vagyok és belerúgtam a hátsó tengelybe. 😬🙈

2022. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnézem mindenképp élőben mielőtt megveszem bármelyik is legyen. Énis csak mózest és egy kvalitás tojást akartam eredetileg venni csak aztán az egyik eladó mondta hogy nem árulnak sehol csak mózest, max 2in1. De akkor meglesem ezt a peg peregot.
2022. márc. 29. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, nekem nincs véleményem a Bebettoról, csak annyit fűznék hozzá, hogy én pl. a mózest sose használtam (csak néhány alkalommal, amíg próbálkoztam), mert utálta a lányom, de a hordozót meg a sportrészt nagyon szeretjük a sajátunknak, nekünk bejött. Úgyhogy lehet, hogy jobban jársz, ha használtan nézel egy márkásabb kocsit, pl. Cybex, amiért újonnan nem adnál ki 300 ezret, de mondjuk használtan első tulajtól jó állapotban 100 ezerért simán megvennéd.
2022. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Néztem használt kocsikat de a amiket láttam eddig az mind bebetto vagy valami no name kocsik voltak... Amit lattam élőben az a Petite&Mars Rover II ami még nem is volt olyan drága de szerintem azis nehéz.

Totál kivagyok ettől a babkocsi választástól már. 🤦🏽‍♀️

2022. márc. 29. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!