Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az eco bőr babakocsiról mi a...

Az eco bőr babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Jól bírja, vagy esetleg van hátránya? Írjatok kérlek, nehogy belefussak valami olyanba amit nem tudtam róla :)

2022. márc. 30. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem, ha nem baj :)
2022. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem világos krém színű ecobőr bebetto flavio prom van, könnyen le lehet törölni ha valami olyan kerül rá, de elég sérülékeny. Autóba be és kirakodásánál vigyázni kell rá, ill. lépcsőzésnél oda ne verd valahova.

Nyáron kell a gyerek alá valami mert a tűző napon rásül, plusz hiába van a kupolánál szellőző betét nem igazán segít.


Amúgy szép télen a mózest használtuk azt imádtam.

2022. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez amit kinéztem, kívül a kupola eco bőr, meg a lábzsákok, és a lábtartó, ahova már lelóg a kis lábszára a babának. Maga az ülés nem eco
2022. márc. 30. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is eco bőr babakocsink volt. Imádtam!

Könnyű volt a tisztán tartása, csak letöröltem nedves ruhával. Nem sült bele a gyerek nyáron sem, mert ahol érintkezett vele, ott nem volt bőr.

Fal mellett kell rá vigyázni, mert ha oda ér, akkor karistolja, de amúgy nem sérül annyira könnyen.

Nekem a hozzá való pelenkázó táska is bőr volt, na az plusz pont volt, mert soha nem volt koszos, bárhova lerakhattam😊

2022. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sérülékeny,és sajnos főleg nagyobb gyereknél vagy gyakori használattal olyan leharcolt lesz hónapokon belül,mintha már évek óta használnád több gyereknél.:/
2022. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!