Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van egy Graco márkájú babakocs...

Sherry97 kérdése:

Van egy Graco márkájú babakocsim aminek sajnos szétjött a kereke. Az interneten nem találom hol lehetne hozzá rendelni. Valaki esetleg találkozott már ilyen problémával? Hogy oldotta meg?(Amúgy nagyon jó babakocsi, nemcserélném le.)

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Brendont ajánlották először alkatrész ügyben, talán lehet külön kérni is, hátha be tudják szerezni. Másik ajánlás az Amazon volt talán. Mintha szállítana Magyarországra is. Ott rengeteg alkatrész van.
2022. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Harmadik lehetőség amibe belefutottam, a használt cikk. Jófogás/Marketplace. Vagy venni egy donor kocsit, amit valami hiba miatt nagyon olcsón adnak el. De találkoztam már konkrét megmaradt kerekekkel is ezeken a felületeken.
2022. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebay, amazon, keress utangyartott alkatreszeket pontos babakocsi-tipus alapjan. Magyar boltokban nem nagyon fogsz alkatreszt talalni, nem erdekuk hogy megjavitsd, hanem vegyel ujat 190-ert.
2022. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézted a gyártó oldalán van-e utángyártott?
2022. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!