Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Eezy S Twist babakocsiró...

Cybex Eezy S Twist babakocsiról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan babakocsit keresek amelyik menet közben megfordítható, vagy a tolókar átfordìtható és nem horror áron van. De ezen kívül nem is nagyon találtam ami ilyen lenne.

2022. ápr. 14. 13:24
 1/3 anonim válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni, de ugyanez a kérdésem és én sem találok rá választ sehol...
2022. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül nem találtam véleményt, de használtan sikerült vennem egy eezy s twist+ 2-t. Ha az segítség majd leirom a tapasztalataim. Csak még nem ért ide.
2022. ápr. 17. 21:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek aktuális lesz. Az eezy S Twist 2+ van nekünk. Most teszteljük, eddig nagyon bejön. Valóban egyszerűen és egy kézzel használható, csukható, nyitható. A fordítás is nagyon egyszerű, mi úgy is el tudtuk fordítani hogy benne ült a babóca, bár lehet hogy ha nagyobb lesz ez nem lesz opció, mert úgy lehet csak átforditani ha teljesen ülő helyzetbe döntjük a háttámlát és a lábrészt felhajtjuk, szóval kb összecsomagoljuk a gyereket. 😃 De mondjuk az én kiscsajom még csak 6 hónapos, de nagyon bejött neki a fordítás. Ami nekem furcsa volt: eddig szélesebb babakocsink volt és a kerekeibe sose rúgtam bele, ez viszont tök jó keskeny, így az én széles lépteimnek meg kell szokni hogy ne rugjam szét a kerekeket.

Maga a popsi rész az csak vízszintes lehet, mivel ott csatlakozik a forgatós tárcsához, tehát nem lehet a popsit kicsit bebillenteni. Jobb lenne, ha fokozatmentesen lehetne a háttámlát állítani.

Pozitívum, ami nekünk nagyon fontos szempont volt az a forgathatóság és szerencsére ez elég jól is működik, nem macera, még bebugyolálva sem. Nagyon jó a kupolája, a legtöbb szembe érkező napsütés ellen árnyékot ad. Nagyon könnyű irányítani, a kerekei nagyon kényelmesek és a lakásban teljesen némán tudom tolni, ami szempont lehet annak aki babakocsiba altat, nálunk sosem aludt kocsiban.

A legnagyobb negatívum számomra hogy ennyi pénzért semmit nem adnak hozzá. Külön kell mindent megvenni, ráadásul mindent egy vagyonért, ha valaki ragaszkodik a saját márkás cuccokhoz. Összességében én örülök hogy ezt választottam, nagyon szeretni fogom, mert borzasztóan praktikus és kényelmes a kislanyomnak is meg nekem is.

2022. ápr. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!