Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik gyerekülést válasszam?

Melyik gyerekülést válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyerekülést akarunk venni i-size szerint (61-105cm és 40-105) isofixest. Ezek mind jó értékelést kaptak az ADAC teszten, amiket találtam: Joie, Britax Römer, Maxi Cosi és Cybex (pajzsos nem kell) márkájút. Közel azonos ár fekvésűek ezek az ülések. Próbálni csak a Britax Römer és a Cybex egy-egy fajtáját tudtuk a boltba (100% ra nem győztek meg kényelemre).A többi nem volt. Az sem lenne utolsó szempont, ha az isofix talpra majd csak az ülést kellene cserélni, ha nagyobbra váltanánk.

Tapasztalokat szeretnék gyűjteni (kényelem, könnyű bekötése a gyereknek, dönthetőség, anyag) a biztonság azért nem érint, mert biztonságra azonosak a teszt szerint. Szóval az érdekel kinek melyik vált be a babócájának! Köszönöm



2022. máj. 30. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Joie i-spin 360-at vettünk, szuper! Nem tudok róla rosszat mondani. A hordozót váltottuk le, mert egyszerűen akár hányszor autóztunk, a kislányom végig üvöltötte az utat. Kicseréltük az ülést, és azóta mintha elvágták volna.

Extra könnyebbség, hogy forgatható, sokkal könnyebb betenni a gyereket. Dönthető, és látszólag nagyon kényelmes is, mindenhol párnázott. Csak ajánlani tudom.

2022. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok, Britaxot néztünk még ezen kívül, de ami miatt a Joie lett a befutó, az az, hogy az övet a Britaxnál nem nagyon tudod hova tenni, a Joienak viszont van a két oldalon kis gumi, amibe befűzöd, amíg beteszed a gyereket, így nincs útban, és nem is kell fogni, nem tud ráülni a gyerek.
2022. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Mi ezeket néztük! Nehéz válasszak!


Britax Römer Dualfix i-size (vagy M i-size)

Cybex Sirona SX2

Besafe iZi Twist

Maxi Cosi Pearl 360

Maxi Cosi Mica Pro Eco

Maxi Cosi Axissfix

Joie i-Spin 360 R


Szeretjük a Joie márkát, ilyen hintáink vannak. Gyerekülésbe még elég új gyártó, de viszont jók a vélemények és a tesztek. A szűkítő rész nem fontos már 61 cm-t elhagytuk egy kicsivel, de még azért 1 hónapot lehet használnám.

2022. máj. 30. 12:36
 4/20 anonim ***** válasza:

nekünk Britax Römer dualfix i-size van.

amit a #2. ír az nekem abszolút nem probléma, ki lehet lazítani annyira az övet, hogy ha kihajtod a szélére megáll magától, nem ül rá a gyerek és fűzögetni sem kell.

ugyanúgy forgatható, mi 4 hónapos kora óta használjuk, mikor 6 hónapos volt, lenyomtunk egy 700 km utat 1 megállással. nagyokat alszik benne, hisztis sose volt.

2022. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog kelleni nektek sem a szűkítője, a kislányom 68 cm és 7400 gramm volt, mikor vettük az ülést, és rögtön ki is kellett vennem belőle.

Sajnos a többiről nem tudok okosat mondani, de hátha jönnek még mások is ☺️

2022. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! ☺️


Igazából pont e kettő között vacilálok komolyabban 🙂


A Cybexet én engedném el a Maxi Cosit meg a férjem 😃

2022. máj. 30. 13:11
 7/20 A kérdező kommentje:
A #4.válaszadótól kérdezném, hogy milyen autóban használjátok? Utána néztem és a Britax Römer oldalán azt írja, hogy a dualfix és a dualfix M nem kompatilis az autónkkal! Pedig tegnap majdnem megrendeltem, amikor elém jött ez a lekérdezés! Kicsit szomorú vagyok, mert a dualfix 3 meg jó volna bele, viszont a tesztje rosszabb és szeritem ugyanolyan a 2 ülés... Ti néztétek, hogy mit ajánl az autótokba a cég?! Nektek azt írja, hogy kompatibilis? Köszönöm, ha válaszolsz!
2022. jún. 10. 07:42
 8/20 anonim ***** válasza:

2017-es peugeot 308 sw II-be.


nektek milyen van amibe nem lehet beletenni?

2022. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekünk Ford Mondeo ferdehátú 5 ajtós!

Konkrétan ki "x"-li és nem ajánlja, mert nem illeszkedik. Gondolom ettől függetlenül bele tudnánk tenni, de nem lesz biztonságos. Végre választok és erre meg nem jó :D


Köszönöm a választ! :)

2022. jún. 10. 11:24
 10/20 anonim ***** válasza:
melyik oldalon nézted?
2022. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!