Renata22 kérdése:

Ikrekkel sétálni?

Figyelt kérdés

Másfél éves fiaimmal szeretnék sétálni kézen fogva.


Az egyikkel 2km-eket simán lehet, fogja a kezem,szedeget köveket, ha megállunk se szalad el.


A másik fiúcska a kezemet se akarja nagyon megfogni hiszti nélkül :( (az apjával gyönyörűen sétál,mint velem a tesója)


Az egyik nagyon menne,igényli,h kézen fogja csavarogjunk de a másik velem nem hajlandó setálni, a babakocsit egy kezzel nem tudom tolni,az elektromos kisautot egy kezzel nem tudom iranyitani ha az egyikkel setálnék és a másik benne ülne.


Mit csináljak? Mindkettő szófogadó,ügyes gyerek de a kisebbikkel nem jutunk egyről a kettőre akármit csinálok pedig tudja,hogy hisztivel nalam semmire nem megy.


Valamint ha kimegyek velük a jatszora ami nalunk egybol a fout mellett van nem merem mindkettot elengedni egyszerre mivel semmi “akadaly” nincs az utig ahova kiszaladhatnak. Szoval valtogatni kell oket a babakocsiba..:(


Ikresek hogy oldjátok meg segítség nélkül??



2022. jún. 8. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Hogy létezik, hogy főút mellett nincs zárt kerítés a játszótér körül?


Amúgy nincs más megoldás, mint most.


Vagy az egyiket felkötöd hordozóba, a másikat kézen fogva.

2022. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Az egyiket az apja fogja kézen, a másikat te. Ez a megoldás, amit ők diktálnak.
2022. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Apa dolgozik seta idoben:)


Van a fout es 3meterrel odebb a jatszo, en se tudom ez igy,hogy johetett letre😬

2022. jún. 8. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Másik, akár messzebb lévő játszó nincs? Illetve ha nem akar rendesen jönni akkor abban a pillanatban haza kell menni velük. Igen, kiszúrás mindenkinek, de ebből érteni fog.
2022. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Csatos háti babahordozó
2022. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
5-ös: nem babáról, hanem másfél éves gyerekröl van szó! Ne keverd a dolgokat!
2022. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség, meg nem mindenki ért ezzel egyet "mert ne csinaljunk a gyerekből állatot", de szerintem, ha ikrekről van szó első a biztonsag. Vannak ilyen cuki hatizsakok, amik csatosak és van egy kötél a végen, amit foghatsz. Seta közben én ezt alkalmazám ebben az esetben, és nem igazan érdekelne ki mit gondol. A gyerek elvezi, hogy mehet elöl önmaga, nyilvan, ezert csinalja, de közben meg 100%-ig a felügyeletem alatt van. Egyebkent ikres anyukaknak szerintem ez kocsibol kivetelnel is hasznos, ha nincs babakocsi. Amig kiveszed a masik tuti fixen ott van, es nem szalad autó ele.
2022. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Másik játszótér. Olyan helyre nem vinném ki őket, ahol nincs kerítés. Akkor már egy park is jobb ha csendes helyen van.
2022. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést az értetlenkedésemért, de miért nem tudod egy kézzel tolni a babakocsit? A kétévesemmel már hónapok óta babakocsit tolva sétálok kézenfogva. (A babakocsis kistesó 5 hónapos.)
2022. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt:))


9-es: egymas melletti babakocsink van amit egy kezzel nem birok a jardan maradva tolni

2022. jún. 9. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!