Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik Stokke V1-V2-V3 babakocsit tolnak?

Figyelt kérdés

Ezek már annyira régiek hogy már veszélyes használni is főleg V1-V2...

Egyesek mégis használják mert Stokkét akarnak de nem tudják megvenni a fiatalabb tipusokat ezért mindegy nekik mit tolnak csak Stokke legyen.


Ezek a babakocsik már recsegnek ropognak amikor tolják el mellettem,a nap agyon szívta

Tiszta karc

Hiányos...

Kerekei totálisan kopottak..

Persze lehet cserelgetni rajta dolgokat,de felesleges hiszen mindent ugyse cserel le rajta(ára miatt...) es ugyanugy egy rozoga regi kocsi marad.


Véleményem szerint ha valaki stokkét akar vagy vegye meg az újjabb tipust vagy engedje el es vegyen olyat amit az o penztarcaja megenged.


2022. jún. 16. 15:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
88%

Juj 2021-es szalonautó? Tehát nem speciálisan állítottátok össze az extrákat és nem személy szerint nektek gyártották a gyárban? Nagyon tré... majd jó csúnyán megnézlek, ha elmész mellettem a gagyi szalon autóddal...

Nekem nem tetszenek a stokke kocsik, ezért nem is vennék se újonnan se használtan, de nem érdekel ki miben tolja a gyerekét. Egy dolog érdekel, hogy az enyém miben van. Használtban, de nagyon jó állapotúban. Hülye lettem volna újonnan venni, amikor 1-2 évig használt szuper állapotú kocsikkal van tele a használt piac. De ha valaki full újat vesz, engem az se érdekel. Alapból nem érdekel ki miben járatja, tolja a gyerekét.

2022. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!