Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményed a Stokke...

Mi a véleményed a Stokke xplory babakocsikról?

Figyelt kérdés

Tetszik!

De félek hogy később esetleg megbánom

Elég megoszlóak a vélemények róla

Sok negatív véleményt is olvastam,bár lehet ezt olyanok írták pont akiknek soha se volt


Pozitiv/negatív egyaránt jöhet


Segítsetek🙏🙏🙏🙏


2022. jún. 13. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam kölcsön kipróbálni, de folyton olyan érzésem volt, hogy el fog dőlni. Nem is azt vettünk, hanem egy Espiro Next lett végül.
2022. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használtan vettük, és nagyon szeretjük.

A Mózes részt nem annyira használtam, kis korában a hordozást igényelte, de 3,5 hónapos kora óta a sport részben van, a szűkítővel, ez nagyon jó! Szeretem, hogy magasan van, és az is jó, hogy ha felébred, fentebb lehet egy mozdulattal ültetni.

Az alsó táska is praktikus, mert ránézésre kicsi, de valójában nagyon is tágas.

Sose volt olyan érzésem, hogy el akarna dőlni.

Nehéz, de mivel én nem viszem magasra, ez nem volt szempont, Kocsiba pedig a férjem teszi be.


Nagyon rossz terepre nem való, csak aszfaltra.


Biztos, hogy újra ilyet vennék, de már a mózes nélkül, bár az se a kocsi hibája volt, egyszerűen csak akkor nekem jobban bejött a hordozás.


Használtan érdemes megnézni, sokat árulnak jó állapotban jó áron.

2022. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!