Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Camarelo sevilla babakocsiról...

Camarelo sevilla babakocsiról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Egy emeletet cipelni kellene, mindenféle pozitív negatív vélemény érdekelne

Esetleg mást is ajánlhattok, ami könnyű relatív és jó tapasztalat van vele


2022. júl. 8. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak baràtnőmnél láttam ilyet, a könnyebb kocsik közé tartozik, és a rugózása is elég jó.

Viszont baromi nagy, de ez csak akkor probléma ha pl a kocsitok csomagtartója szűkösebb.

2022. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Ha cipelni kell akkor nem ajánlom mert ahogy előttem is írták elég nagy babakocsi. De én imádom,könnyű vele közlekedni,rugózása nagyon szuper és nem mellesleg jól néz ki.
2022. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, egy keveset kell lépcsőzni, 10 emeletesbe lakunk, viszont a földszintig is van nagyjából egy emeletnyi lépcső, onnét már van lift, pince még nem opció, koszos, ráadásul a biciklinket is szó nélkül kirakták a folyosóra a zárt pincéből...
2022. júl. 8. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megbeszélni a közös képviselővel, hogy egy rámpát tetessen a lépcsőház a lépcső szélére? Amikor voltam ilyen tízemeletesben, ott így volt a liftig áthidalva a megoldás. Igaz elég meredek volt, de feltoltam valahogy, a 10 kilós gyereket a babakocsival esélyem nem lett volna felvinni, pedig egy kifejezetten kicsi babakocsink van.
2022. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a hat hónapos, 7 kilós gyereket már az autós hordozóval se nagyon bírom felvinni sehova…..
2022. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az a helyzet, hogy amíg a mózesben, vagy az autós hordozóban van, addig el tudom képzelni, hogy külön a mózes részt/hordozót levinni, meg külön a vázat, de amikor már a sportrész van használatban azt nem lehet csak úgy levenni és letámasztani (legalábbis a miénket nem, mert kilóg belőle alul a csatlakozója, gondolom a többi is ilyen, és akkor a gyerek fickándozik, stb.). A gyerek ha meg már ül, mászik, jár, tuti nem fog egy helyben maradni az emelet tetején, amíg leviszed a babakocsit, veszélyes ott hagyni. Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy a baba a lakásban pl. a kiságyban biztonságos helyen megvárja amíg te leviszed a kocsit és aztán visszamész érte és fordítva hazafelé, csak ez nyáron még hagyján, de télen a bundazsák, télikabát... na mindegy, lehet, hogy én vagyok túl puhány, de futnék egy kört a közös képviselőnél a rámpa ügyében :)

Ha meg megoldhatatlan, akkor egy esernyőkocsira váltanék, amint ül, azt csukva le lehet vinni egy kézben, másik kézben a gyereket, esetleg ilyen szemmel is nézelődjetek. Ja és bár nem kérdezted, csak egy jó tanács, de nekem egy pelenkázóhátizsák a legjobb barátom 15 hónapja, a két kezem mindig szabad, és tudok cipekedni, 5.-en lakunk lift nélkül :D

2022. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!