Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik az a babakocsi, amit...

Melyik az a babakocsi, amit soha nem vennél meg újra, és miért?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokat kérek szépen.

2022. júl. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Quinny , minden 2. honapban kidurrant a kereke, a fekje pedig megbizhatalan volt.

Kulfoldon lakunk, itt ez olcso kategoria.

2022. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Peg perego aria, teljesen széthullott....

Amit viszont 100x megvennék újra: Adbor Marsel Sport, 3 gyereket csinált végig úgy, hogy a mózesben egymás mellett aludt az újszülött meg a 21 hós, és testvérfellépőn állt a 4 éves. Csakhát sajnos 17 kg...

2022. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudatlan anyukakent megorultem az 50ezres lengyel vacaknak. Kacper Balu. Ahogy tehettem le is cseréltem.
2022. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cam compass.

Ódákat zengtek róla, előtte egy Cam Taskink volt, amit imádtam, de a Compass egy förmedvény. Nádszálvékony gyerekemnek is keskeny volt, a háttámlát nem lehetett rendesen beállítani, úgy ült benne a gyerek, mint egy kérdőjel. Gyűlölt benne utazni. 1,5 éves korában elhagyta a babakocsit, inkább sétált mellette, csak ne kelljen benne ülnie. Sajnálom, hogy annyi pénzt kidobtam rá.

2022. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mamakiddies premium baby 3in1

Olyan volt, mint egy játékbabakocsi. Rosszul illeszkedő részek, vacak technikai megoldások, kicsi ülőfelület. 10 hónaposan nem tudtam bekötni az overált viselő gyereket.

2022. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy BabyMerc 3 in1 kocsit vettünk. Volt pár kritérium, ami alapján keresgéltünk, a tippeket 3 gyerekes szülők mondták, nem vaktába választottunk. Alapvetően, mint kocsi nincs vele baj, de többet nem vennék 3 az 1-ben, mert a sportkocsi része használhatatlan, kényelmetlen a babának, csak úgy tudjuk az autóba berakni, ha szétszedjük, még a kerekeit is le kell szerelni, máshogy nem fér be. Nem praktikus a tetejének a kialakítása sem, mert csak 2 kézzel állítható, ha egyszer véletlenül úgy hagyod, macera belerakni a gyereket, mert alig fér el tőle, de felhajtani ugye nem tudod, ha egyik kezedben a gyerek. Baromira sérelmezem, hogy a csatja nem volt jól rögzítve, valahol elhagytuk, a gyereket becsatolni nem lehet és így már eladni sem lesz egyszerű (habár a hordozó és mózes részével nincs baj). Adtak hozzá egy pelenkázót is, ezt sem sikerült jól kialakítani, mert egy nagy zsebe van, ömleszteni kell bele a cuccokat, ráadásul a design felülírta a praktikumot, egy ráhajtós valami van rajta, ami megint nem életszerű, hogy egyik kezedben fogod a gyereket, másikkal meg szenvedsz, mert nem tudsz semmit kivenni a táskából. Nagyon boldogok voltunk a férjemmel, mikor elszakadt és “sajnos” vehettünk másikat. És került az egész konstrukció 160 ezerbe… most vettem használtan 40 ezerért egy sportbabakocsit: egy kézzel összecsukható, autóba befér, a teteje egy mozdulattal fel és lehajtható, gyerek becsatolható. Örültem, hogy végre elrakhattuk a régit, nagyon untuk már.
2022. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!