Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsi mózes részét...

A babakocsi mózes részét mikor alakíthatom át enyhén döntött pozícióba?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám eddig szeretett utazni benne de úgy vettem észre,hogy mivel nem lát ki belőle ezért most ordít sajnos benne. Helyette hordozó kendőben szívesen van. Így ugye szépen nézelődik. De órákon át jobb lenne ha kocsiban lenne inkàbb
2022. aug. 1. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Akkor tettem át, amikor már két hónapja kúszott, talán 7 hónapos volt. Döntött pozícióban volt.
2022. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos amíg nem ül magától, addig csak fekvő vagy félülő (kb mint a pihenőszékben) helyzetbe rakhatod a babakocsiban.
2022. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De hát pont ezt kérdezte, hogy enyhén döntve! Nem azt, hogy ülhet-e sportkocsiban. Már vannak olyan mózesek, amiket meg lehet dönteni. A bébihordó és a pihenőszék sem vízszintes. Nekem is 5 hós múlt a baba. A mózes nagyon szűk lett, így vettem egy olyan sportkocsit, amit vizszintesig lehet fektetni. Ő még elvan fekve. Néha egy nagyon picit megemelem, de az csak pár fok. Tudom, hogy ltetni még nem szabad.
2022. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!