Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ennek a babakocsinak a sport...

Ennek a babakocsinak a sport része újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 2. 08:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha kb 160 fokig dönthető, akkor baja nem lesz tőle, a képek alapján ez megvan. Próbáljátok bele, ha be lehet kötni, akkor jó lehet.
2022. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Az van írva a Brendon honlapján hogy igen...
2022. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg babakocsihoz van újszülött szűkítő. Mikor az első fiamat szültem, a belváros közepén laktam, szóba sem jöhetett valami böhöm mózeses cucc, rengeteget tömegközlekedtem. Az már igencsak nem most volt, akkoriban nem is volt ilyen babakocsi-dömping, mégis lehetett találni olyat, ami sima sport, nekem egy chicco volt, nem emlékszem milyen típus, de a szűkítővel kényelmesen tudta használni a fiam, nem veszett el benne és be is lehetett kötni.

Keresni kell egy stabil, teljesen dönthető típust, amihez van tisztességes, nem csak afféle ad hoc szűkítő, ha nekem sikerült közel 20 évvel ezelőtt találni, kizárt, hogy most ne lenne sokkal nagyobb a választék.

2022. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!