Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Övvel beköthető bázistalpas...

Övvel beköthető bázistalpas hordozó, pici babakocsi váz, mi legyen?

Figyelt kérdés

Segítsetek! Olyan babahordozóra van szükségem, aminek a bázistalpa biztonsági övvel beköthető, ugyanis azon az ülésen, ahol szállítanám, nincs isofix, viszont bázistalpat mindenképp szeretnék, mert nem akarom minden alkalommal ki-be kötözgetni az övet a hordozó körül. Emellett nagyon pici hely van a csomagtartóban, de tényleg (7 üléses autó csomagtere a harmadik üléssor mögött), ezért olyan vázat szeretnék, ami nagyon picire összecsukható, és kompatibilis a hordozómmal, és később sportbabakocsiként használható, megtartva azt a tulajdonságát, hogy picire összecsukható. Tud valaki ilyet ajánlani? Középkategóriás árakban gondolkodom.

13-14 éve vettem utoljára babakocsit, és akkor maxi cosi cabriofix hordozóm volt, ahhoz még megvan az easybase övvel beköthető hordozótalp a pincében, ezért most is prakrikusnak tűnne cabriofixet venni, mert akkor ez a része pipa, de nem tudom, milyen váz/sportbabakocsi lenne jó hozzá, mert akkoriban maxi cosi murám volt, ami egy batár szerkezet. Ha 13 évvel ezelőtt járnánk, most egy quinny zappot vennék, de azt már szerintem nem gyártják, és biztos vannak már korszerűbb modellek is, csakhat nem tartottam a lépést ezen a téren :)

Mit javasoltok?


2022. aug. 9. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem már nagyon kevés olyan bázistalp van, ami övvel is beköthető, így valóban az a legokosabb, ha használod azt, ami van. Egy Cabrioix nem drága kategória, ha a hordozó már nincs meg hozzá.

Innentől kezdve már csak a váz a kérdés, azt viszont önmagában gondolom nem lehet venni. Tologass meg pár babakocsit egy-két nagyobb áruházban, a nagyobb márkáknak általában van adapterük maxicosihoz.

2022. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!