Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy szuper 3 az 1-ben babakocsink, aminek a sport részét használjuk. Ennek a háttámlája 3 fokozatban állítható. Úgy látom, hogy ez nem elég függőleges a gyermeknek, emiatt utálja a babakocsit. Nézelődtem a neten, a képek alapján az átlag babaocsokhoz képest függőlegesebbnek tűnik a Mamas and papas Airo kocsija.

[link]

Ismeri esetleg valaki ezt a kocsit? Valóban függőlegesebb a háttámla vagy esetleg szabványosított a függőlegesbe állítás mértéke?

Köszönöm szépen!



2022. aug. 24. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hány hónapos?
2022. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ezért nem kell fél milliós szuper kocsi. Az enyém 120 volt újan, és teljesen függőlegesen ( értsd 90°ban) felültethető.
2022. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Direkt vannak dontve. Ha extran fuggolegeset akarsz, akkor vegyel szulokaros triciklit, pl. Smartrike DreamTouch 5in1, en ilyet vettem, es sokat hasznaltukegy idobrn. Aztan rajottem, hogy nem a fuggolegesseg miatt volt jol el benne, hanem a karfat szerette, es egy szimpla karfas babakocsi is eleg volt utana. A kicsinel marcsak arra figyeltem, hogy legyen karfa a babakocsin, es ez be is jott.
2022. aug. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy éves múlt.
2022. aug. 25. 08:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs fél milliós szuper babakocsink...

A babakocsi típusa hasznosabb lett volna...

2022. aug. 25. 08:28
 6/7 A kérdező kommentje:

Van a babakocsin karfa, nálunk valószínűleg tényleg a függőlegességgel van gond.

Egyébként pont az ilyen teicikliken gondolkodunk még...

2022. aug. 25. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Annó én is kerestem függőlegesebb ülésű babakocsit, de nem igazán van, vagy amelyik volt, annak egy csomó más tulajdonsága nem tetszett.


A triciklihez viszont tudnod kell azt, hogy előbb-utóbb (nálunk 16 hónapos korától) le fog érni a lába, és jó eséllyel blokkolni fogja a kereket. Én ezért adtam annó el, pedig előtte nagyon szerettük, de egyszerűen akármit csináltam, újra és újra lerakta a lábát. Nem minden gyerek ilyen, vagy van, aki később kezdi, de én hónapokat szenvedtem vele, hogy megtanítsam neki, hogy ne csinálja, végül aztán feladtam. Ő a babakocsinkkal is ezt csinálta amúgy, emiatt többször cseréltem is, és végül 3 kerekű kocsink lett.

2022. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!