Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS! Tudnatok tanacsot adni?...

PCOS! Tudnatok tanacsot adni? Lehet baba? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Nagyon szeretnek babat , Egy ideje. Pcos vagyok, hogorbet vezetek . Elkezdtem 2 honapja malnalevel ovuteszt utan , palastfu teat inni . 8 napja fel is ment a hőm .par napja mindjart megjon erzesem van . 2 napja volt egy csep ver torlesnel, azthittrm beindul a menszesz de semmi . Lehet ez beagyazodasi verzes ? Ciklus 49 napjan vagyok . Altalaban 40-50 naposak a ciklusaim . Peteeres hol van hol nincs , orvos nezte . Szerintetek lehet baba ? Beagyazodasi verzes ilyen ? Mar volt egy angyalkam :( de akkor nem is homeroztem es nem tapasztaltam vert . Mar teszteltem parat , de semmi . Vagy meg nem is mutatna ?
2019. jún. 16. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

És az ired kezelve van? Amíg a hormonjaid rendbe nem jönnek próbálkozni sem szabadna.

Mióta tartod a 3as kezelést?

Ilyen hosszú ciklus mellett nem valószínű a terhesség.

2019. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es: Nem minden PCOS-nél van IR! A C típusúnál nincs.


De tény ha nem volt még nézetve IR akkor kéne, plusz a diéta PCOS mellett sem árt...

Beágyazódási vérzés létező dolog, de olyan elenyésző embernél jelenik meg, hogy erre kár alapozni.

A nem várt után tesztelj csak!

És ha ez se jön össze, indulj neki egy meddőségis dokival a kivizsgálásnak, mert normál nőgyógyásznál elcseszhetsz pár évet és addigra romlanak az eredményeid...

2019. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!