Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van egy két hónapos kisfiam...

Van egy két hónapos kisfiam és egy 15 hónapos kislányom, mivel ketten vannak ezért a kisfiú mindig hordozóba van, jelenleg a boppy comfy fitet hasznaljuk, ami tökéletesen bevalt, viszont nem lehet vele haton hordozni csak elol. Többi lent ?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy tudnatok ajánlani nekem olyan hordozot amit lehet haton hordani, 2-3 hónapos kortól, és könnyű felrakni? Csatos kéne mindenképp mert a nandu ÖKO Bébi kendőt próbáltuk és nagyon nehéz felrakni... és persze a lábánál az M és hatanal a C meglegyen az is fontos nem szeretném ha baja lenne
2022. szept. 17. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem megoldás hogy a picit tolod babakocsiban a nagy pedig fellép a babakocsira (testvérfellépő ha lehet rá tenni, de sok babakocsinál az alsó tároló merev tartója is jó erre a célra) vagy jön melletted?
2022. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok hordozási tanácsadó, de tudtommal formázott hordozóban csak akkortól lehet hordozni, hogy stabil törzstartása van. Amúgy kendőben batyukötésben tudsz ilyen picit hátra tenni.

Mi van akkor, ha a nagyot veszed hátra? Ahhoz tudsz venni akkor egy Liliputit vagy hasonlót.

2022. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Vannak baby mai tai eszközök ekkora babakra, pl liliputinal a lilitai, ez nem csatos, de az még nagy lenne rá, viszont maga a body rész formázott, így sokkal egyszerűbb felkotni.
2022. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
A baby tait meg a lil tait sem lehet ilyen picivel hátra tenni...
2022. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy tudom ilyen pici babát csak kendőben lehet hátra kötni, mei-tei-t lehet 4 hónapos kortól hátra kötni. Nekem ergobaby csatosom van, lehet újszülött kortól használni (bár én tuti nem tenném bele a 2 hónapost) de hátra csak 6 hónaposan de inkább ülni tudástól lehet. Tudom milyen nehéz elöl hordozni, de én várnék még a helyedben.
2022. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Derjaderja ***** válasza:
55%

A hátratételhez az a feltétel, hogy a hátrafordításnál megtartsa a testét. Ez kb 3-4 hónap. Nekünk anno hordozási tanácsadó nézte meg, hogy jó-e és csatos hordozót (Magyarinda) ajánlott. Nálunk bevált.

Vannak hordozós iskolàk, akik semmilyen csatost nem javasolnak ülni tudás előtt. Ettől függetlenül ezek az eszközök (nem a kenguru) hivatalosan alkalmasak erre (Magyarinda, Manduca). Vannak ma már hibrid csatosok is, kendőből szőve stb.

A meitai is nagyon jó, és viszonylag azt is könnyű feltenni. Ami gondolom szempont.


Amíg nem tartja meg a törzsét a hátrafordításnál addig is lehet hátul pl kendővel, de akkor kell egy segítő, aki odatartja a babát, illetve a fej miatt is én sose próbáltam ezt.


A www.hordozo.hu a Hordozóház oldala, ott számos ezközt ajánlanak, ki lehet őket próbálni és van hordozási tanácsadás. De a környéketeken is biztos van vmi.


Lényeg hogy ne bababoltos kengurut vegyél.

2022. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress hordozós klubot, hordozási tanácsadót a közeledben. Érdemes rászánni az időt és a pénzt, és vásárlás előtt próbálni többféle márkát, több típust. A liliputi csatos pl 68-as ruhamérettől jó általában, a nandu csatos kisebb, már 62es mérettől jó volt a lányomnak, viszont mivel kisebb, hamarabb ki is növi a baba.
2022. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Derjaderja ***** válasza:
37%
Amúgy 7-8kg felett már a Te medencédnek is káros elől vinni. Tudom, ez csak 1 eset, de nekem teljesen jól ment a hátrakötés 3-4 hónaposan, el se fértek már elöl kényelmesen testalkatunkból kifolyólag (pici és relatíve tömzsi vagyok, ők meg nagyok voltak).
2022. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnos ott meg nem tartunk h mellettem jöjjön, vagy h fellepjen. Meg csak most kezdtünk utcan sétálni... babahámmal kulonben ott hagy mint a szart. Többnyire triciklivel viszem, a babakocsit utalja

Csak könnyebb lenne felkapnom ha olyan van, ha a pici a hátamon lenne

2022. szept. 17. 08:54
 10/17 A kérdező kommentje:
Az képtelenség h a nagyot hatra vegyem próbáltam de mar egyáltalán nem akarja
2022. szept. 17. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!