Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit kellene...

Milyen babakocsit kellene választanom a cybex libelle mellé?

Figyelt kérdés

A cybex libelle babakocsit egy bébi expon nyertem, nem ez lett volna amit választottam volna, de ha már ingyen meglett akkor marad. A cybex cloud autós hordozot fogom megvenni, de még kéne egy babakocsi ami terepre is jó.


Kocsival kozlekedek és a belvárosban a libelle megfelel ha pl orvoshoz megyünk vagy a boltba

De ha kirándulni akarunk akkor egy 3 kerekes kocsira gondoltam vagy egy normálisabb 4kerekure


Uppababy ridge

Nuna demi grow

Vagy a bugaboo fox


Nektek mi vált be, vagy ha más babakocsitok van milyen a markaja?


2022. szept. 29. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*júniusi baba lesz
2022. szept. 29. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
A Nina demo Grow szerintem nagyon jó, én most azt venném. Nekünk fox van, egyébként azt is nagyon szeretem, nekünk ez az elsődleges babakocsink és egy joowaa a városban mászkálós, utazós
2022. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Bugaboo foxot venném ezek közül.

Amúgy semmi közöm hozzá, de mindig elámulok, amikor itt 4-5 százezres kocsik mellé 3szazezres másikat keresgélnek, hogy minek... Nekünk touragoo flame van. 3in1, gumis, Teleszkópos kerék, tökéletes és én terepen megyek vele kutyát sétáltatni.

Én a helyedben eladnám a nyereményt és vennék egy ilyet. (Nem forintoskodásból, ketten 1.4m-ból élünk a saját házunkban az osztrák határ mellett, szóval tenyleg nem az a bajom, hogy miből, hanem hogy minek... Ha esetleg valaki felvilágosítana akár privatban, megköszönném)

2022. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4. Mi külföldön élünk falun. Sok földút van, ezért van egy terepbabakocsink, mivel amúgy sokat utazunk, jövünk-megyünk egy összecsukható is. Minőségi, drágább mindkettő. Azért mert fontos, hogy mindenhol megfelelően tudjam használni, kényelmes legyen nekem és a gyereknek, ne szívjak vele mindenhol. Azt félve mondom, hogy van egy harmadik futáshoz és biciklizéshez, igaz azt használtan vettem. De ez olyan, mintha megkérdeznéd az audist, hogy miért nem suzukit vett, hiszen az is elvisz, pénzkidobás a jobb autó. Más emberek, más igények :)
2022. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs 3-nak szólt, nem magamnak 😁
2022. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi is külföldön élünk. Nekem fontos hogy legyen Mózes kosara is a babakocsinak, és sajnos itt csak a draga luxus babakocsiknak van... itt csak a hordozó a divat. Ezért is venném a cybex cloud autós hordozot mert azt le lehet fektetni.
2022. szept. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!