Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit éri meg venni?

Milyen babakocsit éri meg venni?

Figyelt kérdés

Faluban lakunk, terepviszonyokat illetően járda van, azonban jó lenne ha bírná a füves terepet.


Használtat vennénk,egy gyermeket tervezünk. Nem szeretnénk rá 60 ezernél többet áldozni. Az lenne a legjobb szerintem, ha 3in1 lenne. Én szeretném, ha unisex színű lenne.


Esetleg linkelnétek csoportot, ahol tudnék nézelődni? Elég kezdő vagyok a témában, első gyermekünket várjuk.


Minden tapasztalatra kíváncsi lennék, köszönöm.



2022. okt. 2. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy brandonban, tologasd amit ott találsz és ami megtetszik, azt keresgeld használtan vagy ha olyan az ára vedd meg. Minden élethelyzet annyira más, hogy nehéz így tanácsot adni. Valakinek az a jó ha kicsi és könnyű vinni a lépcsőn. Más futna vele. Más olyan helyen lakik ahol nincs jó járda. Nincs olyan, hogy ez a jó babakocsi.
2022. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!