Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idős korig kell a...

Mennyi idős korig kell a babakocsi?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam, 2 babakocsink is van, de valahogy egyik se az igazi, láttam most egy használtat jó áron. Ezt jobbnak gondolom télre, zártabb. De lehet már lassan nem is kell. Érdemes még megvenni? Autóval járunk mindenhova. Babakocsink csak a direkt babakocsis sétákhoz van, amikor semmi fontos cél nincs.
2022. nov. 2. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már nincs értelme.
2022. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen egyeni.

En naponta 10-15 kilometert gyalogoltam Londonban a 3 evesemmel, ugyhogy mi hasznaltuk olyan 3,5 eves koraig. Autonk nincs.

Ha ti Csajagarocsogen a jatszoterig mentek el, minden mast autoval inteztek, akkor lehet mar nem kell sokaig.

Sokfele elet van, nem lehet altalanositani :)

2022. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Sétálni már nem kellet, messzebre meg autóval mentünk, abba volt egy összecsukhatós, ha plázába kellett menni, hogy ne rohangáljon
2022. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
3 éves koráig ült benne. Pont le..., ki mit mondott. Egy Hauck lapracsukható sportbabakocsink volt.
2022. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyéni. Nálunk az egyik gyerek 1 éves kora óta nem is volt hajlandó beleülni, a másiknak 1,5 évesen vettem kisebb babakocsit, és még most, 2 év után is sokat használjuk.

Esetedben én már nem vennék, hogy csak cél nélküli sétákra menjünk vele. Inkább gyalog, dövidebb távra mennénk, aztán majd nő a megtehető távolság.

2022. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt neked kell látnod. Nekünk ennyi idősen még volt. Mert még télen csúszós úton A-ból B-be azzal vittem hogy ne essen el. Ahogy jött a tavasz elraktuk. Már rendes távokat sétált. Nem volt másfél éves
2022. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Az első lányom 2,5 évesen még bele ült ha hoszabb útra mentünk. Igaz akkor nem volt még autóm.

Most a kicsi 1 éves kora óta nem ül meg benne max ha nagyon nagyon fáradt-álmos.

2022. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiam 1.szülinaojára kapott triciklit, onnan 1x nem últ babakocsiban.

Lányom 13 hónapos. Néha néha használjuk, ha hosszabb sétára megyünk, de nagyon ritka.

2022. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki addig használja, ameddig szükséges. Vki még 2,5 évesen is simán használja. De olyant is hallottam, hogy vkinek már egy évesen sem kellett (mondjuk ezt vhogy nem tudom elhinni). A fiamnál 21 hónapos koráig használtuk, sokat buszozunk vagy autózunk, így gyakorlatilag nem kell, meg sétálni is max hordozóval viszem, ha éppen nem akar menni a lábán.
2022. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sokat setalunk, amikor meg hosszabb-rovidebb idokre beleul, most lesz 3 eves. De mi nem nagyon autozunk, es sok olyan helyen jarunk, ahol nincs tomegkozlekedes. A szulokaros tricikli szerintem amugy ugyanugy babakocsi-kategoria.
2022. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!