Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idős korig kell a...

Mennyi idős korig kell a babakocsi?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam, 2 babakocsink is van, de valahogy egyik se az igazi, láttam most egy használtat jó áron. Ezt jobbnak gondolom télre, zártabb. De lehet már lassan nem is kell. Érdemes még megvenni? Autóval járunk mindenhova. Babakocsink csak a direkt babakocsis sétákhoz van, amikor semmi fontos cél nincs.
2022. nov. 2. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egyáltalán nem is volt.Hordoztam,és autóztunk.
2022. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amíg szükségét érzed. Lányom 1,5 évesen tanult meg járni, neki kellett még +fél év mire megerősödött annyira hogy hosszabb távon is tudjon gyalogolni/motorozni/biciklizni.

Nekem is egyszerűbb volt a sok cuccot abb pakolni, nem kellett a gyereket és minden egyebet cipelnem ha elfáradt, kb. 2 éves koráig használtuk rendszeresen. Illetve egyszer hosszabb kirandulásra elvittem a kocsit mikor 2,5 éves volt, aludt benne, nekem is egyszerűbb volt. Simán elviszem majd most mikor 3 éves lesz és újra egész napos programra megyünk.

De volt olyan kisgyerek a játszótéren aki már 1,5 évesen simán elvolt nélküle.

Ha csak sétalni kell a kocsi, én már nem vennék még egyet, a kettő közül valamelyikben amitek van, csak elvan amíg kimentek.

2022. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!