Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehetséges lenne valóban hogy...

Lehetséges lenne valóban hogy egy drágább babakicsi miatt vagyok egyes anyukáknak ellenszenves?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást! En se őket és ők se engem.

Tanácsadason vettem eszre azt hogy olyan mintha irgykednének vagy a drága babakocsim miatt ők már elore eldontottek hogy velem biztos nem akarnanak joba lenni 🤔

Szoktam hallani ahogy halkan de megis hallhatoan mondjak egymasnak hogy uristen ez a babakocsi hogy nez ki,nekem ilyen tuti nem kene

Ezse jo meg azse jo rajta


Elore is elnezest kerek en nem akarok senkit megbantani de van hogy egyesen olyan babakocsival jonnek el hogytenyleg latni rajta hogy megjarta mar a hadak utjat van amelyiknek meg a kereke is 8 ast ir,pereg róla a sar stb...


Arra erdekes modon nem mondanak semmit,arrol nem beszelnek

Mindig az enyem a tema,pedig en soha se bantottam senkit se meg 1 rossz szoval se!


(Stokke xplory X babakocsim van "limitalt arany kiadas" )

Arat nem szeretnek irni ,de neten rakeresheto ha valakit erdekel


Engem csak az erdekel hogy miert kell kinezni es banto szavakkal illetni,amikor en senkit se bantok es senkit se a kocsijarol itelek meg


Utcan is volt mar hogy sokszor tapasztaltam hogy csunyan neztek ram mikozbe toltam benne a gyerekem


2022. nov. 11. 16:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Senkit se érdekel mennyibe kerül szerintem egy babakocsi, szerintem csak nem tetszik nekik és kész.

Valakinek ez valakinek az.

2022. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem senkit nem érdekel mennyibe került, nem mindenki van képben ilyenekkel, egyszerűen ha ronda a babakocsi akkor ronda.
2022. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy drága, még lehet valami ronda. Ránéztem, hát nekem se tetszik. Miért gondolod, hogy ha valakinek nem tetszik, ami neked, akkor az rögtön irigy? Vagy miért gondolod, hogy a "ronda" babakocsid miatt veled is bajuk van?

A legnagyobb hülyeség lenne amiatt utálkozni, hogy ilyenbe teszed a gyereked. Elvégre kit érdekel más porontya, mindenkinek ott a sajátja.

2022. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nemegeszen csak errol van szó.

Erkeznek neha anyukak valoban rossz allapotba levo,regi babakocsival roluk megse beszelnek semmit

Esetleg akkor az tetszene nekik?

Nemhinném..

2022. nov. 11. 16:11
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktam hallani ahogy halkan de megis hallhatoan mondjak egymasnak hogy uristen ez a babakocsi hogy nez ki,nekem ilyen tuti nem kene"


Szerintem kiszínezted, nehezen hiszem el, hogy ilyen hangosan SZOKTÁK mondani.

2022. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Senkit se a kocsi alapjan ítelsz de azert meg jegyzed, hogy xy babakocsija megjarta a hadak utjat.

Lehet negatív a kisugarzasod azert nem kedvelnek. Amugy nekem sem tetszik a Stokke, legyen barmennyire draga es csillogo, bocsi:P

Fel nött a gyerekem egy egyszerüben is, de ha neked az tetszik miert erdekel vadidegen anyak vagy apukak velemenye?

2022. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Engem csak az erdekelne hogy ha en nem bantottam oket,nem tettem megjegyzest az o babakocsijukra

Akkor ok az enyemre miert?!

2022. nov. 11. 16:15
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy babakocsi nem feltétlen tud befolyásolni egy embert abban, hogy emiatt ítéljen el. Szerintem más is lehet a dolgban. Neked miért ez jutott először eszedbe? Talán mert külömbnek érzed magad egy ilyen kocsival? Ez abból jön le, ahogyan a többi anyuka kocsiját szemügyre vetted. Szerintem inkább neked fontos, hogy ki milyen kocsival járkál.

Gondolom nem is beszélgetsz velük, csak azt írtad hallod, ahogy rólad beszélnek. Kérdezem én, veled miért nem beszélgetnek? Nem látnak rajtad nyitottságot esetleg? Sokszor nehéz magunkon észrevenni, hogy mi is hozzá adunk a dolgokhoz,amit generálunk magunk körül. Lehet nem tudsz kialakítani könnyen kapcsolatot, első benyomásra nem vagy szimpatikus mondjuk mert egy mosolyt nem tudsz elejteni, és a saját világodba merülsz. Ezek csak feltételezések, nem ismerlek így nem én foglak meg ítélni. Egyébként nem tudon felnőtt emberek között ha hallod, hogy rólad beszélnek miért nem szólsz közbe, hogy hahó itt vagyok, a szemembe is mondhatjátok, mi a probléma?


Legalább Te legyél emberi és állj ki magadért, hidd el ha annyira nagy arca lenne a szemedbe mondaná. Mivel gyáva, nem fogja, ha megkéred sem, de legalább észreveszi magát, s azt, hogy Te nem félsz kérdőrevonni.

2022. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én is túl csicsásnak találnám, de emiatt semmi rosszra nem gondolnék,mindenki olyat vesz amit megengedhet magának,ha valakinek több a pénze akkor miért ne? Ha én többet keresnek én is másmilyet vennék.
2022. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Próbálom úgy leírni a véleményem, hogy ne tűnjön sértőnek, de bocsi ha nem sikerül.

Nem áll szándékomban megbántani.



Teljesen mindegy, hogy használtan vagy újonnan vetted, egy kalap fos.

Ez a babakocsi egy dizájner kocsi, semmi több. A legkevésbé sem praktikus.

Túlárazott, túlértékelt tipikus pláza cicáknak, mert gyakorlatilag sehol máshol nem lehet vele közlekedni, még könnyű terepen is elhasal.

Utazáshoz szintén nem praktikus, rugózás felfüggesztés szinte 0.


Minden tartozék ami fontos (mózes, lábzsák ect) csak is külön vásárolható.


Szóval 🤷‍♀️ mindent megtestesít ami miatt felejtős.

2022. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!