Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehetséges lenne valóban hogy...

Lehetséges lenne valóban hogy egy drágább babakicsi miatt vagyok egyes anyukáknak ellenszenves?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást! En se őket és ők se engem.

Tanácsadason vettem eszre azt hogy olyan mintha irgykednének vagy a drága babakocsim miatt ők már elore eldontottek hogy velem biztos nem akarnanak joba lenni 🤔

Szoktam hallani ahogy halkan de megis hallhatoan mondjak egymasnak hogy uristen ez a babakocsi hogy nez ki,nekem ilyen tuti nem kene

Ezse jo meg azse jo rajta


Elore is elnezest kerek en nem akarok senkit megbantani de van hogy egyesen olyan babakocsival jonnek el hogytenyleg latni rajta hogy megjarta mar a hadak utjat van amelyiknek meg a kereke is 8 ast ir,pereg róla a sar stb...


Arra erdekes modon nem mondanak semmit,arrol nem beszelnek

Mindig az enyem a tema,pedig en soha se bantottam senkit se meg 1 rossz szoval se!


(Stokke xplory X babakocsim van "limitalt arany kiadas" )

Arat nem szeretnek irni ,de neten rakeresheto ha valakit erdekel


Engem csak az erdekel hogy miert kell kinezni es banto szavakkal illetni,amikor en senkit se bantok es senkit se a kocsijarol itelek meg


Utcan is volt mar hogy sokszor tapasztaltam hogy csunyan neztek ram mikozbe toltam benne a gyerekem


2022. nov. 11. 16:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb embernek fogalma sincs, melyik babakocsi mennyibe kerül.


Én így jártam. Mi használtan vettünk nemrég egy 3in1 babakocsit 45 ezerért, annyit szűrtem le a fotókról, hogy jó minőségű anyagból van, meg hát tetszett. Csak az eladó csaj háza láttán fogtunk gyanút, hogy ez nem lehet olcsó darab, ha mindenük fullos, miért épp a babakocsi ne lenne az.

Hazafelé googleztam ki, hogy a babakocsi újonnan bőven 300 ezer felett van. Ennek csak a kerekén látszik, hogy használva volt.

Nekünk még nincs meg a baba, de ha meglesz, majd én is ezt figyelem mindenhol, irigyelnek-e a puccos babakocsinkért. 😆

2022. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 babyboom567 ***** válasza:
95%

Tényleg ne haragudj, de ez egy ritka ronda kocsi,ránézésre is kényelmetlen, semmi funkcionalitás benne.Ennek a kizárólagos funkciója a plázában menőzés.

És tényleg nem bántás, de nekem egy nagyon belső hangom azt mondja, hogy aki ilyenbe tolja a gyerekét,ők előrébb tartják a menőzést a saját gyerekük kényelménél. Valószínűleg nem így van, de ezt az érzést én nem tudom leküzdeni.

Különben te próbálsz nyitni feléjük? vagy csak forrsz a levedbe?Lehet tök normális vagy, és tudnátok beszélgetni.Egy védőnői váróban a legeslegkönnyebb beszélgetést indítani.

Hiába szeretnéd,hogy mindenki csodálja a babakocsid, sajnos ez nem így lesz, és ez nem az ára miatt van,hanem mert ez egy funkcionálisan nulla kocsi.És az emberek 90%-nak ez fontosabb szempont.

2022. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%
Csúnyán néznek rád :D Ez komoly üldözési mánia 🤣
2022. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén, kérdező. Te inkább csak szeretnéd, hogy irigykedjenek. Beképzeled, hogy mindenki teged néz és veled foglalkozik, mert azért vettél ilyen babakocsit, hogy felvágj vele. A valóság az, hogy senkit nem érdekel.
2022. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én babakocsim ugyanebben az árkategóriában van. Soha senkit nem érdekelt, nem voltam ettől ellenszenves senkinek, sőt szerintem senki nem is tudja és nem is érdekli, hogy mennyibe került.


Egyszer tett egy pár rá megjegyzést egy ruhaboltban, arról beszéltek hogy nekik is ilyen volt, ennyi.


Nem tudom, hogy hol laksz, de ahol mi lakunk a felvázolt szituációt egyszerűen nem is tudom elképzelni. A tanácsadáson mindenki a saját gyerekével van elfoglalva, max akiket már többször lattal ott pár mondatot beszéltek, amúgy a gyerekét szórakoztatja mindenki. A babakocsit senki nem nézi, nem is halottam meg ilyet.

2022. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%

Én nézegettem a stokke kocsikat mert magasak és mi is azok vagyunk, nekem nem tetszenek az olyan kocsik ahol nagyot kell hajolni a babához mert olyan alacsonyan van benne. Meg is tudnám venni ha nagyon akarnám de tény hogy nem olcsó. Én végül azért vetettem el mert nagyon csúnya számomra, és mert szokásos magyar járdaviszonyokhoz instabilnak tűnik ránézésre.

Valószínűleg a különleges szokásostól eltérő design miatt kommentálják a te kocsidat és a viseletes, de megszokottat nem.

2022. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlgondolod. Talán arról van szó, ahogy fent is részletekbe menően leirtad a babakocsit, hogy te szeretnéd ha mások tudnak, hogy drága és menő, nem olyan mint a többi anyuka babakocsija.

Ahogy ezt leirtad, arra is gondolni merek, hogy a kisugárzásod nem tetszik nekik, hisz nekem is az jön le az irásodból, hogy te többre tartod magad, te különb vagy naluk.

De ez csak egy babakocsi, semmi több. Izlesek és pofonok, ami nem kell, hogy ennyire érdekeljen.

2022. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%
Napi polgárpukkasztás pipa
2022. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért kritizálják susmogva a babakocsidat, mert ez egy tipikus ufó kocsi, megosztó. Valakinek vagy nagyon tetszik, vagy nagyon rondának találja. Én utóbbi kategória vagyok és innentől kezdve nem értem miért adnak ezért emberek ennyi pénzt, de nem vagyunk egyformák, elkönyvelem és megyek tovább...

Sok babakocsissal találkozom, de sosem nézegetem kinek milyen van, egyszerűen nem érdekel, a sajátunk bevált, ennek örülök és ennyi. Max annyit jegyzek meg magamban, hogy "fú de durva ez a szín". Na ez a tiédnél társul azzal, hogy a forma is fura.

Én szeretek beolvadni a közegembe, nem felvágni a külsőségekkel. Feltételezem, hogy aki ilyen bavakocsit vesz, az ilyen szempontból az ellentétem, így nem biztos, hogy a társaságból ő lesz az első, akihez odamegyek haverkodni, keresek magamfajtát. Ilyenek ezek az előítéletek.

2022. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!