Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehetséges lenne valóban hogy...

Lehetséges lenne valóban hogy egy drágább babakicsi miatt vagyok egyes anyukáknak ellenszenves?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást! En se őket és ők se engem.

Tanácsadason vettem eszre azt hogy olyan mintha irgykednének vagy a drága babakocsim miatt ők már elore eldontottek hogy velem biztos nem akarnanak joba lenni 🤔

Szoktam hallani ahogy halkan de megis hallhatoan mondjak egymasnak hogy uristen ez a babakocsi hogy nez ki,nekem ilyen tuti nem kene

Ezse jo meg azse jo rajta


Elore is elnezest kerek en nem akarok senkit megbantani de van hogy egyesen olyan babakocsival jonnek el hogytenyleg latni rajta hogy megjarta mar a hadak utjat van amelyiknek meg a kereke is 8 ast ir,pereg róla a sar stb...


Arra erdekes modon nem mondanak semmit,arrol nem beszelnek

Mindig az enyem a tema,pedig en soha se bantottam senkit se meg 1 rossz szoval se!


(Stokke xplory X babakocsim van "limitalt arany kiadas" )

Arat nem szeretnek irni ,de neten rakeresheto ha valakit erdekel


Engem csak az erdekel hogy miert kell kinezni es banto szavakkal illetni,amikor en senkit se bantok es senkit se a kocsijarol itelek meg


Utcan is volt mar hogy sokszor tapasztaltam hogy csunyan neztek ram mikozbe toltam benne a gyerekem


2022. nov. 11. 16:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak éles a füled, és kicsit túlmisztifikálod. Nekem se tetszik az a kocsi. Ezt lehet, hogy említeném is ismerősnek, ha épp látmék egyet. De nem a gazdájának szólna a megjegyzés, és nem is azt jelenti, hogy rossz ez a babakocsi - ha neked jó, használd. Nekem tényleg ilyen "megjárta a hadak útját" típus van, nekem meg ez tetszik. Ha összesúgnak mögöttem, hát súgjanak. Szóval inkább a te fejedben lehet a prekoncepció, hogy téged a drága kocsi miatt ítélnének el. Aztán megerősítésnek veszed, amit látsz, pedig nem az.
2022. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy a kedvenc babakocsimat 1000 ft-ért vettem az fkf újrahasznosító központban. Viharvert régi, de strapabíró és nagy az alsó pakolórésze,a mai kocsik kerekei gyengék, alul alig lehet valamit pakolni. Amit drágán vettünk csak városban jó a járdán, míg az olcsó igazi kis terepjáró
2022. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl gőzöm sincs a babakocsikról pláne nem ránézésre… vettünk egyet használtan 50ezer pénzért és azért még 3in1 is, nagyjából annak utánanéztem, hogy ahhoz amire nekem kell (döngetni vele a parkba kutyával) milyet ne vegyünk, de ennyi és ja… emiatt pereg is róla a sár. Nekem a helyesírásod unszimpatikusabb a babakocsidnál :D
2022. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén megmondom, szerintem az emberek 90%-a fel sem ismerne egy Stokke babakocsit (meg úgy egyáltalán semmilyen márkàt), és el se tudom képzelni, hogy bárkit érdekel, kinek milyen babakocsija van.


Én kisgyerekes környéken lakom, több anyukával szoktunk járni sétálni, de meg nem tudnám mondani, melyik milyen babakocsival jön 😄 Soha nem is volt ez téma köztünk.


Szerintem túlgondolod, kiszínezed vagy nem tudom. Most kíváncsiságból rákerestem erre, amit írtál, egy tök random babakocsi, talán egy kicsit "cigányos" az aranyszövet miatt, mert ugye ott divatosak ezek az aranyozott minták, max. erre tudok gondolni. Nem arra, hogy felismerték, hogy az egy Stokke, hanem hogy, cigányosnak tartják, bár valahogy azt se tudom elképzelni, hgy amiatt hangosan(!) megjegyzéseket tennének.

2022. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt te gondolod túl. "Úgy néznek, mintha..."

"Olyan, mintha irigykednének..."

Senkit nem érdekel a babakocsid. Te szeretnél megerősítést, hogy a tiéd szuper, de nem ezt a reakciót kapod, hát elméleteket gyártasz, hogy idegen emberek csúnyán néznek rád séta közben.

2022. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%
Mikor először láttam ezt a babakocsit élőben messziről, azt hittem, hogy valaki egy irodai széket tol, amire rátett valamit. Szerintem nem irigykednek, egyszerűen csak nem tetszik nekik. Te meg gondolom azt vártad, hogy mindenki hasra essen a drága babakocsidtól.
2022. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
16. 😂😂
2022. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A mi babakocsink kva drága volt, de senki sem szúrná ki, aki nem ismeri a konkrét márkát, mert külsőre egy "snassz fekete" kocsi, mégse problémázok rajta. Sőt, örülök ha nem tudják. Nem azért vettem drágát, hogy felvágjak vele, hanem mert olcsóbban nem találtam az igényeinknek megfelelőt. 🤷
2022. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hat fogalmam sincs mennyibe kerulnek a babakocsik, nem is nezem maset, ahogy valoszinuleg senki sem.
2022. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

Ezek biztos ugyanazok az anyukák, akik a korábbi kèrdésedben a váróban is kinéztek, mert ők szomorúan egyedül ültek, téged meg mindig elkísért a vidám férjed. Megkeseredettek és irigylik a férjed, a pénzed, a csodás èleted.


Gondolom ezt szeretnéd hallani. :)

2022. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!