Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Cybex Priam babakocsi,viszont nem egy olcsó kocsi. Viszont még tetszenek a Junama Diamond, BABY ACTIVE MUSSE Ultra, Emjot Neri Rose Gold.

Valakinek van tapasztalata valamelyik kocsival?

Szívesen várom a tanácsokat/Cybex Priam-hoz hasonló babakocsikat.



2023. febr. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tss

Olyat vegyél, ami megfelel az igényeidnek. A külső az összes "igényed"?

2023. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak a külsőt nézem,ezért is kérdeztem,hogy tud e valaki véleményt írni ezekről a kocsikrol. Szeretném ha tágasabb lenne,könnyű,könnyen irányítható,stb.
2023. febr. 28. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb lányom 2,5 éves koráig babakocsizott. A kisebbet 1 évesen már nem tudtam bele kötni. Ezt is mérlegeld azért
2023. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy babakocsi tagas, nagy a kereke, de konnyu. Ebbol valamit el kell engedni...

Vagyis nem tudom neked mi a konnyu, de ezek a kocsik altalaban 10-12 kilosak. Cserebe stabilak, jol mennek terepen, ulni nem tudo kisbabahoz tokeletes, csak emelgetni es tomegkozlekedni ne kelljen soha, mert az pokol :D

Bar az autos utazas se egyszeru, mert oriasi helyet foglal...


Amugy en mar csak emiatt se vettem tul draga 3in1 babakocsit, mert tudtam, hogy nagyon gyorsan le fogjuk cserelni, hiszen nem praktikus annyira kesobb, elfoglalja az egesz csomagtartot, nehez elferni vele. Amint a babam tudott ulni, vettunk is egy esernyore csukhatot.


En hasznaltam vettem amugy marketplace-rol az elso babakocsit. Szinte uj volt, mintha sose hasznaltak volna es nem 200+ ezret, hanem csak 70 ezret koltottem igy ra es hasznaltuk ugy kb 7 honapig.

2023. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Silver cross Kensington. Azt lehet mutogatni
2023. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Hagyjuk már ezt, hogyha valaki viszonylag normálisan kinéző babakocsit akar, akkor csak és kizárólag mutogatás céljából veszi. :D

Általában 1-2 évig fixen nézegeti, használja napi szinten az ember, legyen már olyan, ami külsőre is tetszik neki.


Kérdező, nekünk Priam babakocsink van, szerintem magasan a legjobb. Ha drágállod, esetleg nézz körül online, hátha találsz használtan jó állapotút, elfogadható áron! Ezen a szinten általában egy gyerek "meg sem látszik" a kocsin.

2023. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6, mondta bárki ezt?

Tetsszen, tetsszen... Nyilván tetsszen.

De tetszhet más is rajta, mint a külseje, nem? ;)

Pl: mindkét gyerekkel Cybex-ünk volt -más, más modell-, de a Priam nem kellett volna ingyen sem, mert nekem 12,9 kg sok. Könnyebb modellt vettünk

2023. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!